Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor látom, hogy valaki...

Sokszor látom, hogy valaki kifújja az orrát és miután megtörli az orrát a zsepivel (ami rendben is van), még a száján is végighúzza az orrváladékos zsepit (lefelé, vagy jobbra-balra). Miért?

Figyelt kérdés

és csillog a száján

új generációs szőlőzsír?


2019. dec. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
OMG. Ez komoly? Szerintem azt hiszik, hogy fakis lett a szájuk.
2019. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, azért, mert sokszor lefolyik, tudom, hogy undorító, de mit tehetne az ember? Én szoktam egyet hajtani, és a zsepinek olyan részével törlöm le, ami még nem használt.
2019. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapos akar lenni, csak hát nem mindig sikerül. :D Amúgy én is utálom ezt, de azt még jobban, aki egy kézzel fújja ki az orrát, és még rosszabb állapotot idéz elő, mint előtte, mert kilóg a lóláb. :D
2019. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosra akar menni, - nem akarja, hogy az igazgyöngy maradék ott virítson az arcán.
2019. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Tudod mit, legyen taknyos a szád...

2019. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!