Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a kutyáktól...

Hogyan győzzem le a kutyáktól való félelmemet?

Figyelt kérdés

Sötétben túráztam egy erdőben, már majdnem befejeztem a túrát, amikor sorozatos kutyaugatásokat hallottam, a már hiányzó uticélom felől, ezért helyette a kivezető ösvényt választottam.

Továbbá ezer más utcai kutyával kapcsolatos szituáció van, amikor megfutamodok.

Hogyan győzzem ezt le?

Továbbá félek még a tigristől, farkastól, medvétől, hiúztól, gepárdtól, oroszlántól is!


2019. dec. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondj valakit, aki nem félne tigristől, oroszlántól, gepárdtól stb...😀 Mondjuk velük nem sűrűn találkozol itthon. Medvével se nagyon, bár ki tudja milyen erdőkben mászkálsz éjjel. Az meg jogos, hogy ha sötétben, erdőben vagy, akkor fosol a kóborkutyáktól, ez természetes.

De ha nappal/pórázon vezetett kutyáktól is megfutamodsz, akkor érdemes lenne megszokni őket. Elmehetnél menhelyre önkénteskedni, vagy ha van ismerősnek kutyája, akkor barátkozni vele.

2019. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

"Sötétben túráztam egy erdőben"


Ha ennyire fosol mindentől akkor miért túrázól?Főleg este. Ez pont olyan mintha egy tériszonyos akarna hegyet mászni.

Egy vak meg festeni.

Ráadásul az északi középhegységben nem csak kutyával futhatsz össze, hanem hiúzzal, medvével és farkassal is a felsoroltak közül. Sőt még vaddisznóval is, ami ha egy koca és a gyerekeivel van akkor megöl téged.

2019. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőlük? Rossz kutyás élmény, esetleg?
2019. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kiborkutyak baratsagosak. Az elso kutyam is koborkutya volt,mielott befogadtam. Nyaralasnal is volt egy csono koborkutya. Aranyosak voltak a kutyammal is.
2019. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!