Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan bírnám legyőzni a...

Hogyan bírnám legyőzni a kutyáktól való félelmemet?

Figyelt kérdés
Kiskoromban egyszer megijedtem egy kutyától,azóta félek a kutyáktól.

2016. okt. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök,rokonok nyugodt kutyáival.


Illetve talán a legegyszerűbb kölyök kutyákkal,tudod,hogy babák még kicsik,nem komolyak a szándékaik,meg tényleg mindent játékból csinálnak ha bekapják az ujjadat vagy meghúzzák a pulcsid úját nem azért teszik,mert agresszívek.


Szerintem kezdj kölyök kutyákkal.


Kutyaiskolában lehet tudnak segíteni, én legalábbis olvastam,hogy oda irányítanak több kutyáktól félő embert,mert ott a kiképzők ismerik a kutyák összes rezzenését illetve neked is pontosan megtudják mondani,hogy miként viselkedj egy adott szituban.


Igazából ha tudsz olvasni a kutyák testbeszédéből akkor nincs gáz :)

2016. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden félelmet úgy lehet legyőzni, ha az ember szándékosan szembe megy velük. Ha nálad a kutyák okoznak gondot, keresni kell a társaságukat, ha nyugodt kutya le lehet elé ülni a földre és figyelemmel követni a reakcióját
2016. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdd kiskutyákkal vagy kölykökkel! :)

Ha azokkal nincs baj akkor minden nappal növeld pár centivel a méretet és ha eljutsz mondjuk a kauig, akkor király vagy. :D


Egyébkènt felesleges fèlni, engem a munkám során rengeteg kutya harapott meg, még èlek. :P

2016. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk a kutyaiskolaban van ingyenes óra a kutyaktol felo embereknek ahol kepzett kutyakkal talalkozhatnak.

Erdemes megnezni a kornyezetedben levo kutyaiskolakat hatha ott is van hasonlo kepzes.

2016. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj kistermetű vagy kölyök kutyákkal, aztán amikor kezdesz ellazulni fokozd a méretet! Nem kell félni tőlük. Egy nagyon rövid ideig én is féltem tőlük, de kaptam egy jó tanácsot: "Mély levegő és bizalom! Ha bízol benne, akkor nem tudsz igazán félni." Bevált. Már nem félek egy kaukázusitól se. Inkább megsimizem őket. Kitartás, hamar legyőzöd! :)
2016. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, amit a korábbi hozzászólók írtak. Menj el olyan helyre, ahol kölyökkutyák vannak, sok tenyésztő is szívesen fogad látogatókat, mikor már nagyobbak az alom kiskutyái, mert jó szocializáció a kölyköknek. Ha van ismerősnek nyugodt, barátságos természetű kutyája, próbálhatsz azzal is barátkozni, és a kutyaiskola is jó ötlet, ahol a szakemberek téged is meg tudnak tanítani pár alap tudnivalóra a kutyákkal kapcsolatban, hogy értsd a kommunikációjukat. Amit értünk, attól kevésbé lehet félni. ;)
2016. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!