Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek a kutyáktol! Tipp...

Félek a kutyáktol! Tipp hogyan gyözzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Van kutyám tőle nem félek,csak a kobor kutyáktol,

Tudnátok segiteni hogy ne féljek tölük??!.vagyis tipp hogy hogyan tudnám legyözni a félelmemet.?! Nem tudok elmenni sehova ahol kutyák vannak és ott megbarátkozni velük vagy ilyesmi,ugyhogy valami könnyü tippetek van?! Köszi a választ!


2015. aug. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy szembe kell fordulni velük, és nem szabad mozogni, akkor egy idő után eloldalognak. Nekem van 2 sztorim ifjú koromból, nem tudom, mennyiben segítenek, leírom. 1. Futottam a töltésen, és egy vizsla a nyomomba eredt. A folyó irányába futottam, és amikor már nem volt hová mennem, csak a víz volt előttem, hirtelen hátrafordultam. A kutya azonnal otthagyott. 2. földúton kerékpároztam, és egy német juhász utánam eredt. Én csak a kutyát néztem, egyre gyorsabban tekertem, nem vettem észre a hatalmas kátyút, amibe belehajtottam irgalmatlanul nagyot estem. A kutya odajött, megszagolt, hátat fordított, épp hogy csak le nem pisilt,és elment. Ezek szerint csak az után futnak, aki menekül. A nagyapám megesküdött,hogy a szemükbe kell nézni, ellenben sok helyen azt írják, hogy nem szabad, bár én nem tapasztaltam, hogy ettől agresszívek lennének, inkább elsomfordálnak, ha szembe fordulsz velük.
2015. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nyuts hozzá közzel az egyik kezed tenyérrel előre és ha a kutyus odahajol megszagolni, akkor tuti barátságos
2015. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nyújtsd,közel
2015. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!