Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt helyrehozni ha...

Hogy lehet azt helyrehozni ha az életem száz százalékban romokban hever?

Figyelt kérdés
Nincs munkám ez a legnagyobb baj. Nem értek semmihez. Még gyárba se vesznek fel. Ha voltam is próbamunkán egyszerün nem értem a munkát annyi mindent kell csinálni. Nekem legalábbis nehéz. De igazából nekem minden nehéz. Semmi életem nincs. Már pénzem se. Mindig itthon vagyok. Bár még örülhetek hogy itt lakhatok és nem vagyok csöves. Karácsonyra se tudok venni semmit. Mi csináljak hogy valahogy legalább munkám legyen? Nem túlzok minden nehéz nekem. Utcára kimenni is. Ennél rosszabb az lenne csak a csöves lennék. De akkor inkább kiugranék valami vonat elé. Nem alázkodnék meg 100 forintokért meg biztos hogy nem élnék utcán. F

2019. dec. 14. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Értelmi fogyatékos vagy? Vagy miért ennyire nehéz minden munka neked?
2019. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Nem vagyok értelmi fogyatékos. Viszont lassú a felfogásom, nehezen értem meg a dolgokat. Általánosban sokat szenvedtem de nem küldtek el kivizsgálni. Középsuli nem lett meg ott már esélyem sem volt. Szóval nem tudom. Igazából nem is volt férfi akitől tanulhattam volna lehet ez is gond. Nem sajnáltatni akarom magam, csak nem tudom mit tegyek. Olyan érzésem van már mindenki lemondott arról hogy valaha is normális leszek.
2019. dec. 14. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szórólapozni például nem nehéz. Csomagolni sem.

Annyira nem tűnsz hülyének, ha a tagolás nem is megy, helyesen írni nagyjából tudsz. Mehetnél valami irodai munkakörbe. Recepciósnak vagy asszisztensnek is.

2019. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy dolgot kellene itt eldönteni.

Az értelmi képességeiddel van probléma vagy a motiválatlan/lusta vagy?

Ez itt a kulcskérdés, mindkettőre van megoldás, de mindkettőre más.

2019. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pusztán a helyesírásod alapján mondom, hogy nem lehet ennyire rossz a helyzet, túl szigorú vagy magadhoz, hozzád képest mélysötét emberek is boldogulnak akik a nevüket sem tudják leírni. Hogy nem vagy egy különösebben életrevaló alkat azt értem, de valahogy erőt kellene magadon venni, egyszerűbb betanított munkát egészen biztosan el kell tudnod végezni, és ha szerényen is, de abból már meg lehet élni. Fel a fejjel és szedd össze magad!
2019. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán klinikai depressziód van, amit kezelni kellene.
2019. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Gyros-os tábla még lehetsz a blahán
2019. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
A rosszat és a jót is csak egy hajszál válassza el egymástól, de igazán maradandót a semmiből lehet a leginkább létrehozni.
2019. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!