Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik elrontották az...

Azok akik elrontották az életüket fiatalon, sikerült felnőtt korotokra (25+) helyrehozni valamennyire?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt korra sikerült elrontani (25+), az addigi jó életemet.
2017. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak azzal rontottam el, hogy soha nem volt miből alapozni es most sincs, hiába dolgozok

Nem a vizsgákra kellett volna tanulni, hanem az életre

2017. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz ez alatt. Fiatalon, annyira alkesz, csavargós voltam, még anyám is kitagadott. Ez nem volt akadálya, hogy legyen párom, gyerekek, saját ház, kocsik és mindig átlag feletti fizum. Ja, és mikor lett komoly kapcsolatom, így alkeszként, meg szűnt a piálás,csavargás. Páromnak, családomnak élek azóta is.
2017. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem, 30-40 felett is lehet új életet kezdeni. 25 alatt elég nehéz nagyon elrontani, ha csak nem drogos vagy vagy bűnöző.
2017. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült, egy alkesz, tróger, csöves pank voltam, 18 évesen már megpróbáltam kinyírni magam. De összeszedtem magam, egész tűrhető életem lett végül.
2017. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!