Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karácsony alkalmából miért...

Karácsony alkalmából miért nem engednek be ingyen képzésre?

Figyelt kérdés
Most indul 21-én. Okj-s. Szeretnék menni de sokba kerül. Karácsony alkalmából miért nem engedik ingyen? Nem kérdeztem meg, de gondolom nem engedik.

2019. dec. 15. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Álomvilágban élsz.
2019. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát tudom de olyan jó lenne. Itt a karácsony is.
2019. dec. 15. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ostobaság lenne.

Karácsony alkalmából miért nem vesznek fel egyetemre?

Karácsony alkalmából miért nincs ingyen a csirke?

Karácsony alkalmából miért nem jön ki a busz a házam elé?

Karácsony alkalmából miért nem kapok háromszor annyi fizetést?

2019. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, Obi, nem lehetne, hogy karácsony alkalmából nem kérdezel f@.szságokat?
2019. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs annyi hely a tanteremben, és ők sem ingyen dolgoznak. Ha leadja neked az anyagot, úgy a fer, ha megfizeted. A tanár szempontjából is tehát úgy a fer; meg a többi társaid szempontjából is, hogy ők is befizették, te meg csak úgy fizetés nélkül beülnél. Meg még mondjuk beülne 50 másik ember is még rajtad kívül, aki külsős, és nem is lehetne rendesen órát tartani, így megszívnák azok, akik befizették a tandíjat, lehet, hogy zavarnák is őket, a tanuláshoz normális körülmények kellenének, nem engedhetnek be bárkit, pl akkor lehet olyan is bemenne, aki kiabál, ordibál,vagy pl pont azoknak a kérdéseinek a foglalkozására nem maradna idő, akik be is fizették. Ingyen tanfolyam nincs. Van ilyen ellenszolgáltatás, vagy mi. Ilyen kiegyenlítődés törvénye. A tanár is beleteszi a munkát, te is fizetsz neki. Ez így működik.
2019. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Ellenszolgáltatás alatt most azt értem, hogy te pedig pénzt adsz neki, amiből meg tud élni.
2019. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ez nem a szeretetszolgálat. Szerinted ha karácsony van akkor ingyen adják a tescoban a csirkemellet?
2019. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miből fizetik ki az oktatókat, a terembérletet? A szeretet mindent megold igaz?
2019. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te vagy-e Obi, de inkább Balázsra tippelek és ez a kérdésed viszi a prímet. Hát ez nagyon cuki. Szívmelengető szeretetből, mert közeledik a karácsony, minden a jótékonykodásról szól. Még egy OKJ-s képzés is. Ébredj fel, akárki is vagy! :)
2019. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te vagy aki karácsonykor ingyen BKV-zni is akarna?
2019. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!