Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeket a rémes családi öngyilk...

Ezeket a rémes családi öngyilkosságokat hogyan követik el az emberek?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe:

[link]

Egy férfi megölte két gyerekét majd öngyilkos lett. Milyen módszerrel végeznek ezek az emberek? Hogy lehet egy ilyet elképzelni? Leszúrja őket majd magát is? Szerintem ez elég nehéz kivitelezni. Szigorúan csak a jelenség miatt vagyok kíváncsi és részvétem az áldozatokkal.


2019. dec. 15. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Újabb ékes példája a velejéig romlott népesedési politikának, szaporodjon ész nélkül mindenki...

Egyébként anno nálunk/felénk leszúrta őket az illető. Pár nap múlva már több részletet fognak közölni biztos, hogy minden beteg ember ezen tudjon csámcsogni.

2019. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Jaj istenem az 1-es kiakasztot.

Ne csinálj gyereket mer úgyis leszúrod?

Hát ha a sok libsi anyja,apja ilyen véleményen lett volnak szebb világot élnénk.

2019. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
2-es: akkor dugjuk a fejünket a homokba, és mondjuk, hogy minden rendben van a társadalomban?
2019. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

2-es szerintem az 1. Nem igy ertette. Vagy legalabbis en nem igy ertettem ahogy te.


Tovabba szerintem is bizonyitvanyhoz kene lassan kotni ki vallaljon gyereket. Bocs ha faj. Ha nem inged, ne viseld. Csak tudod mennyit ersz. ;) en ilyet hallok, meg csak messze kozelrol sem feltetelezem ez nekem szol. Mert ha tudod mirol van szo, es ha akarod erteni te is tudod kikre gondol vagy milyen emberekre ilyenkor az ember. Ugye? Tehat pl mint ez a jomadar figuramobil. Egy jo pazichologia teszttel korabban is ki lehetett volna szurni hogy ez a barom kar ha szaporodik mert onmagat irjta. Ergo? Nem lett volna jobb ha ez a sztori nincs es a pasi nem nemz gyerekeket? Persze Isten nem en vagyok. ;) halistennek nem is en es nem is te dontesz. Tehat marad ez a filozofalgatas filozofalgatas szintjen.

2019. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

#2: Na pont ennyi ésszel nem kell gyereket vállalni.


#1

2019. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nincs rendben, de ha tetszik-ha nem a nép nagy része buta mint a föld.

Ezért valami 3.birodalom féle diktatúra kéne(persze náculás nélkül),ahol a gyerekeket valami intézetekben nevelték példás német álampolgárá nem az utcán raboltak ki embereket mer a szülei $z@rnak rá a nevelésre.

2019. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hitler is ugyan ezt csinálta.
2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne nehéz? Bekattan az illető, tehát morális gátlások nincsenek. Egy jól irányzott szúrással, vágással pedig azonnal ölni lehet, ráadásul az áldozat nem is sejti, hogy támadni fognak, hisz közeli rokonokról van szó. Na meg gyerek a felnőtt ellen? Még ha az előzőekkel nem is számolnánk, 90%, hogy egy dulakodásból nem a kisebb kerülne ki győztesen.
2019. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4

Ezeket a butaságokat te sem gondolod komolyan, ugye?

2019. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyerekeket gyilkol a hülye àllatja. Az, hogy sajàt magát megöli, az az ő döntése, de hogy gyerekeket gyilkol. Elképesztő.
2019. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!