Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szenved meg hisztizik...

Miért szenved meg hisztizik annyit egy csomó ember?

Figyelt kérdés
Igen, én meg ennek következtében hisztizek :D -Minél több ilyet látok annál inkább zavar. Social media felületeken rendszeresen szól arról rengeteg ember sztorija, hogy neki most milyen rossz, jaj de korán kellett kelni, fú de kegyetlen az iskola, meg depresszió, öljük meg stb.. miért kell ezt? Vannak kötelességeink. Nem akarok akkor sem meghalni amikor végig kell tanulnom egy napot lázasan, a vizsgát nem érdekli hogy érzem magam. Ti mit gondoltok erről? A mostani genericáió ennyire hisztis lenne?
2019. dec. 17. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre itt hisztizel 5 soron át egy semmiségen. :D
2019. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt hisztiznek a legtöbben, mert ilyen a hozzáállásuk..könnyebb a hiszti meg mások hibáztatása, mint megoldani a problemát
2019. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ha abból indulok ki, hogy vénlányok képesek egymás kerítése mellett órákat panaszkodni a másiknak, akkor azt kell mondanom, hogy ez már több generációs probléma. :D Miért csinálják? Sokan kapcsolatteremtés céljából, hiszen mindenkinek van kisebb illetve nagyobb gondja, és mivel a hasonlók vonzzák egymást, így hamar egymásra találnak egy azonos probléma kapcsán... Itt az oldalon inkább viszont csak a megértést tudnám elképzelni fő szempontként, mivel sokan nem tudják kivel megbeszélni a gondjaikat, szóval egy két megértő szó is már több a semminél.
2019. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan szerintem túl kényelmes életet élnek. Ha az embernek nincs problémája, akkor generál magának. Plusz nagyon lehúzó az itthoni közeg, ez sokakra ráragad.

Nekem is vannak ilyen "húdehidegvan" és hasonló dolgaim, de nálam ezek csak amolyan fél pillanatos állapotok. Kilépek, megvagyok, aztán amikor elindulok, rá pár percre már tetszik a táj és ilyesmik. Sok negatív dologról közlöm nyersen, hogy negatív. Pl. ha gyengül a forint és szóba jön egy beszélgetésben, akkor közlöm. Első körben engem sokan úgy vettem észre, hogy kicsit negatívnak ítélnek meg, aztán rájönnek, hogy amúgy általában jó a kedvem és sokat nevetek. Szóval, sokszor nem tudhatod a felszín alapján, hogy milyen az ember :D

2019. dec. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!