Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mennyit tesznek annak...

A nők mennyit tesznek annak érdekében, hogy vonzóak legyenek? Szerintetek a férfiak adnak bele annyi erőfeszítést?

Figyelt kérdés

Én úgy látom a férfiak többsége semmit sem tesz azért, hogy effektíve kívánatos legyen egy nő számára (kinek nem inge...), mégis panaszkodnak és értetlenkednek, hogy nekik soha nem jön össze, észre sem veszik őket a nők. Nem sportolnak, fogynak le, étkeznek egészségesen, járnak rendszeresen fodrászhoz vagy borotválkoznak.

Míg a nők (persze itt sem mindenki) annyit képesek szenvedni, hogy kibéküljenek a testükkel nem is elsősorban a férfiak, hanem a maguk érdekében. Sportolás, fogyókúrák, diéta, smink, öltözködés stb.

Ti hogy látjátok ezt?


2019. dec. 18. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Én fiatal nő vagyok és semmit nem teszek azért, hogy vonzó legyek a férfiaknak. Néha tök jól érzem magam a bőrömben, néha nem. Az egészségre figyelek inkább, és az egészségesség sokszor szép kinézethez vezet.
2019. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

"ha egy nőnek nem különösebben szép az arca, de vonzó a teste"


És ezért hagyják el a férfiak a nőket, ha megöregszenek. Nem tudom, ez miért jobb. Életemben nem találkoztam férfival, aki rettegett, hogy mi lesz, ha levetkőzik, elég szépek-e a heréi, nem lógnak-e túlságosan, nem plöttyedt-e a hasa, nem gáz-e a méteres szőr a hátán.

2019. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, és nem mondtam, hogy jobb, vagy hogy igazságos. De igy vannak hangolva az ösztöneink.

Viszont mégiscsak jobb valahol, mert amikor már együtt vagy valakivel, ott egészséges, ideális esetben az ösztönöket már magasabb rendű szempontok váltják fel, mint a szeretet, vagy az összetartozás. Viszont az elején még csak a vonzalom van - vagy nincs.

2019. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

#12

"Életemben nem találkoztam férfival, aki rettegett, hogy mi lesz, ha levetkőzik, elég szépek-e a heréi, nem lógnak-e túlságosan, nem plöttyedt-e a hasa, nem gáz-e a méteres szőr a hátán."

Pedig rengeteg ilyen férfi van, csak borzasztóan férfiatlan elismerni.

2019. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

Alapvetően az a baj a kérdéssel, hogy nem igaz. Te női szemmel ezt látod. Csakhogy a férfiak férfiszemmel azt hiszik, ők mindent megtesznek.


Nézz meg egy "női" romantikus filmet. Milyen benne az ideális férfi? Figyelmes, érzékeny, ápolt, férfias, de lágyak a vonásai, és igényesen öltözködik, és a fő profilja, hogy romantikus meglepetéseket a nőnek. Egy Liam Hemsworth vagy egy Ryan Gosling. Mert a nők többsége szerint ilyen az álompasi.

És nézz meg egy "férfi" filmet, egy háborús, vagy akciófilmet. Milyen lesz benne az ideális férfi? Maszkulin, kemény csávó, aki a jég hátán is megél csak semmi érzékenység, háromnapos borosta, bozontos haj vagy tüsi frizura, és ha nő is van a történteben, fő feladata, hogy megvédje, megmentse, és a romantikus pillanatot elüsse egy poénnal, és menjen tovább.


A férfiak akkor érzik tökéletesnek magukat, ha ezt az utóbbi figurát hozzák. a nők akkor látják tökéletesnek őket, ha az előbbit.


És egymás filmjeit sosem látják. És csak kevés olyan mozi van, ami összegyúrja a két nem sztereotipiáit, de az kasszasiker lesz. Lásd, Indiana Jones karakterét.


Ha tudsz angolul, itt van még két érdekes cikk, ami idevág, mennyire másként látja az "ideálist" a két nem:


[link]


[link]

2019. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"Viszont ha egy férfi nem jóképü, bármit csinálhat, veszett ügye van." Akkor az hogyan lehet, hogy a legrondább-de tényleg ronda, kopaszodó, sörhasú rokonomnak, akinek pénze sincsen nagyon szép barátnője van? És sok ilyen párt látok az utcán, vannak még baráti körben is.
2019. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%

Az biztos, hogy a nők sokkal többet tesznek.

Már amelyik, én pl. leszarom a külsőmet, mert nem érdekel, hogy nézek ki.

2019. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ên is így látom. A hájas 40-es pasik ülnek és stírölik a csajokat, melyik a jó nő. Az béna, nagy a segge...az lapos, az otttt! Az bejönne! Csak éppen magukra nem néznek soha, áloltság, férfiasság, igenis nagyon sokan el vannak hízva.
2019. dec. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!