Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ferfi tarsaim! Valaki erti s...

Ferfi tarsaim! Valaki erti s noket?

Figyelt kérdés

Van 1 no ismerosom, akivel beszelgettem es 1ik naprol a masikra teljesen veletlenszeruen merges lett ram.

Megkerdezem miert az, azt mondja nem az,pedig latszik rajta elegge.


2019. dec. 18. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
nem szexelted meg idoben
2019. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem racionális elvek szerint hanem érzelmi alapon működnek, tehát kiszámíthatatlanok. Lehet tényleg nem veled van a baja, hanem mással csak nem tudta kibeszélni magából.
2019. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

#2 ez igy egyáltalán nem igaz, ezt csak azok a férfiak látják igy, akik extrém módon érzelemmentesen, egyfajta férfi korlátoltsággal gondolkodnak.

Én emocionálisabban működő férfiként a normális nők viselkedését sokkal inkább értem, megértem, és ki tudom számitani, mint az ilyen férfiakét, akiktől a falnak tudok menni férfi létemre.

2019. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
"A nőket" ne is próbáld megérteni. Túl nagy falat. Örülj, ha azt az egyet néha-néha érte(ni véle)d.
2019. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Akinek ennyi agya van, mint neked, az biztos nem.

Mi kicsit többek vagyunk annál, mint hogy legyen sör, pina és foci a tévében, oszt minden rendicsek.

2019. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgy imádom hogy általában a leghülyébb, legagyhalottabb kérdések alá bofogi be egy y kromoszómás, hogy a nők képtelenek racionalitásra.

Komolyan, mintha valami Monthy Python jelenetben lennénk.


Hagyd békén szerencsétlen ismerősödet, kérdező. Vagy szar napja van, te pedig pont ilyenkor lábatlankodták körülötte, vagy pedig tényleg valami gyokerseget csináltál. Ami nem lenne annyira meglepő - mégis ki megy fel a netre az egész női nemről panaszkodni egy fórumon, mikor egyetlen egy női ismerőse nem mosolygott elég szépen rá?

Jah, a logika császárai......

2019. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt 1 db. olyan szó, mondat, amivel kihúztad a gyufát? Lehet, hogy csak az idejét pazaroltad. Vagy utánaérdeklődött dolgokról, és az nem egyezett az addigiakkal. Vagy nem teljesítettél valamit.
2019. dec. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor azt kérdezd meg,hogy veled van-e baja.

De ne számonkérően,vagy mérgesen,mert akkor csökkented az esélyét,hogy őszinte legyen.

2019. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem keresel egy normálisat pl?
2019. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak menstruál. Olyankor menekülnünk kell, barátom.
2019. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!