Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, bennetek is automatiku...

Srácok, bennetek is automatikus antipátiát szülnek a dagadt nők?

Figyelt kérdés

Nem tudom, valahányszor meglátok egy dagadt nőt, undorodni kezdek. 20-30 közti korosztályra értem.

Igénytelen csizma, feszülős nadrág, hatalmas toka, kiégett fej, bagó a kézben és a menésük is olyan, mintha be lennének tojva. Dobálják szét a lábukat, szuszognak, mint egy varacskos disznó.


Fú, a komoly, hogy sportolok, nem cigizek, nem iszom, nem bulizok és mégis többször csak ilyen teleszart zokniknak jövök be. Legalábbis a neten.


Elvem: ha egy fiatal nő már szülés előtt is kövér, egészségtelen életmódot folytat, mi lesz szülés után, később? Egy kövér nőnek megannyi baja lehet már idő előtt. Persze vannak betegek, akik odafigyelnek az étkezésre, mozgásra, nem őket szapulom, csak sokuk szintén betegségre fogja, miközben szemét kajákat zabálnak, isznak, hajnalokig tivornyáznak.


2019. dec. 19. 16:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#8

Más címlapokon pl. szerepeltek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


#9

Pedig pl. állandóan reklámozzák a McDonald’s, a KFC, a Burger King ételeit. Hulladék az összes, mégis rengetegen esznek ott.


És még mielőtt jönne rám a szitkozódás, én is merőben, nőként, elítélem a kövérséget, egészségtelennek tartom. Csupán nyitott szemmel járok, veletek ellentétben és rengeteg kövér, elhízott ember látok párkapcsolatban. Sőt, hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon ez a szám egyre csak növekedni fog.


Ashley Graham-at is sokan istenítik, számomra pedig egy rettentően elhízott nő.

2019. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

jav:

Az első link ez:

[link]

2019. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Nekem sem tetszenek. És a 10-es nagyon jól leírta, megfogalmazta. Szuper lett.
2019. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a képet nem engedik, ezért az oldalt linkelem be:

[link]

2019. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

#15


Drágaság, 159 centihez 47 kg vagyok. Sportos, enyhén izmos nő vagyok.

De sejtettem, hogy van, aki kövérnek fog hinni, csak mert mertem ilyet leírni. :D Tudom, most jön az, hogy persze, ki hiszi ezt el, hogy ennyi vagyok..stb. duma.

Lesz..rom, hogy te mit hiszel és mit nem.

A tények engem igazolnak.

2019. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is elég kellenetlen ránézni a nagyon túlsúlyos emberekre.

De miért csak a nőket utáljátok? Férfiként is ugyanolyan könnyű meghízni mint nőként.

2019. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8%
Volt egy ilyen szemüveges trampli, már messziről éreztem a bűzt amit árasztott, majdnem hánytam. Olyanis volt, csak a fejét láttam és szép szája volt, már el is indult a fantáziám, hogy cummantana...aztán megláttam a combja akkora, mint egy sertésé, a feneke akkora, mint egy tehéné...még nincs tokája, szép a szeme is...de elindult a lejtőn. A másik egy idősebb nő, tokás, az úgy mozog mint egy foxi, szóval ez nem mindenkire igaz, hogy ha dagi már trampli és büdös.
2019. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Általában nekem sem jönnek be.
2019. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Nektek nincs jobb dolgotok mint másokat szapulni?
2020. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!