Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok magamnak párt, mert dagadt vagyok, vagy mert nincs önbizalmam? Esteleg mindkettő?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem próbálkozol ahnem ülsz a gép előtt és várod a sült galambot. Nem, gép előtt próbálkozás nem próbálkozás.
2019. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom.

32/f

2019. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a túlsúly kérdést megoldanád, az magával hozna egy jó adag önbizalmat.
2019. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te voltál az, aki ezt a kérdést kiírta:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


akkor nem ÖNMAGÁBAN a csekély önbizalom miatt, hanem azért, mert a kudarctűrő képességed nulla. Egy pofára esés, és már összetörsz. Vagyis lelkileg harmatgyenge vagy. Ezen kellene elsősorban változtatni. Pl. elolvashatod ezt a cikket is kezdetnek:


[link]


vagy ajánlanám még figyelmedbe Popper Péter "A belső utak könyve" című művét, amiben konkrét gyakorlat van az akaraterő növelésére.

2019. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyi, én sem vagyok vékony, leírom a tapasztalataimat. Mindigis voltak, és lesznek olyan pasik, akik nem csak azt nézik, hogy milyen a testalkatod. Ha van jó humorérzéked, okosabb vagy, mint egy oszlop, lehet veled beszélgetni, és megértő vagy, csinosan öltözöl, igényes vagy magadra, akkor biztosan lesz olyan srác, akinek megtetszel. Nekem sok pasi udvarolt már, két komolyabb kapcsolatom volt, a második ebből a vőlegényem, hat éve vagyunk együtt. Próbálj meg találni valamit, amiben jó vagy, ez önbizalmat ad, és egyből más lesz a kisugárzásod is. Sok sikert!


29N

2019. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg férfi vagy, akkor az összes srác szót cseréld ki lányra. :D ötös voltam.
2019. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Felpofoztak, hogy feldagadtál?
2019. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem találsz párt, mert nem is próbálsz. Azért nem próbálsz, mert nincs önbizalmad. Ez meg azért nincs, mert dagadt vagy.

Megoldás: Lefogyni= megjön az önbizalom= lesz bátorságod keresni= lesz párod.

Tudom, én is dagadt vagyok, sokszor lesakkoztam már, hogy mi lenne a megoldás, és mindig ez jön ki nekem is.

2019. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert még egy kib...ott kérdést sem tudsz feltenni egy anonim oldalon! Mert pl. nem mindegy hogy férfiként vagy nőként nem találod a párod. A kifejtős részben ilyen és ehhez hasonló fontos dolgot le kellett volna írnod!
2019. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha férfi vagy, akkor azért, mert dagadt vagy. Ha nő vagy, akkor azért, mert a dagadtságod ellenére csak a tökéletes férfiak jöhetnek szóba nálad.
2019. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!