Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihologiailag ez mit jelent,...

Pszihologiailag ez mit jelent, hogy van e valakinek a szobajaban kep vagy nincs, illetve mennyi?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen a valaszokat!

2019. dec. 19. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külvilág látványából hangulatot szerző, vagy kevésbé.
2019. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Motivaciot is jelent. Pl szereti e a mosolygos tarsadalmat azaz boldogsagorientalt e, vagy inkabb introvert, büszke e az eredmenyeire, vagy nem erdeklik azok, habàr..nàlam a naturista stilus a menö, valahogy prolinak làtom a hütöre is kitenni a képeket meg minden orszagbol kirakni vmi relikviat.

De csaladi összetartozast is jelenthet mert erdekes gazdagoknal is latom az idiota csaladi kepeket de bekeretezve meg szimmetrikusan meg egymashoz passzoloan kitéve.

2019. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

#2

Ott vannak az idióta családi képek a gazdagoknál is? Mert a gazdagok is prolik, csak több pénzük van a külsőségekre.

2019. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget. Talán a letisztultabb stílust szereti. Nem annyira vizuális tipus, vagy teljesen hidegen hagyja a lakberendezés és művészetek.

Nekem már rengeteg képem, festményem összegyűlt. Ahány van, annyiféle stílus. Az már tényleg furcsán nézne ki, ha mindet kiraknám. Szeretem ha harmonizálnak a színek, tárgyak. Az megnyugtatóbb nekem, mint a bazári kavalkád. Szóval időnként cserélgetem őket.

Másrészt meg azt jelenti, hogy tégla falunk van és baromi nehéz szöget verni bele. Ha azt akarjuk, hogy megtartsa a festményt, akkor fúró, tipli kell. Hát én meg csak azért nem hívok mekkmestert.

2019. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit. És ha az általad kérdezett személy ökotudatos?


És óvja a természetet és azért nem nyomtat a falára képeket?



Semmit nem jelent egyik helyzetben, akkor jelentene valamit, ha a személy ijesztő képeket tenne a falára.

2019. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Semmit nem jelent egyik helyzetben sem, csak ha ijesztő képeket tenne a falra.


Javítva

2019. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl en akkor szedtem le mindent amikor rajottem hogy nekem rosszat tesz ha folyton nosztalgiazom (baratokkal kepek, regi uzenetek levelek mindenhol).


Kb 3 eve ures az osszes falam tukroket kiveve..Most viszont mar annyira elegem van az uressegbol es kripta hangulatbol hogy ujra kitennek olyan kepeket amikrol kellemes gondolatok jutnak eszembe vagy mosolyt csalnak az arcomra (inkabb taj vagy absztrakt kepeket).

2020. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!