Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szépen ír az nagyobb...

Aki szépen ír az nagyobb eséllyel tart rendet a szobájában?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szépen ír, az kékebbnek látja az eget is és eggyel több színt lát a szivárványban...
2018. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltételezném. Lehet, hogy pont pl aki gyöngybetűkkel ír, az egy művészlélek (lehet h pl sokat is ír/rajzol, sokat is olvas, meg sok verseskötetet is van); és mondjuk, ha kicsi a szobája, és keres valamit; akkor pl szűk helyre vannak összezsúfolva a könyvei, füzetei, papírjai. És akkor egy csomó mindent meg kell mozgatnia, amikor meg akarja találni , amit akar. Így mindent kiszed; és nagyon örül neki, amikor végre megtalálja, amit keresett. Viszont akkor utána akkora lesz ott a rendetlenség, hogy már elmegy a kedve a visszapakolászástól, mert olyan szűk lesz ott a szobában a hely. Úgyhogy már nincs türelme ilyen hasztalan, örömet nem nyújtó tevékenységeket folytatni, igyekszik csak a boldog perceknek élni, igyekszik magának minden esélyt megadni a boldog percekre; és csak annyira félrapakolja, félretolja azokat a cuccokat, hogy még azért el lehessen tőle férni. De ugyanígy pl egy művészlélek lehet az is , hogy rondán ír; vagy például pont amilyen kedve van, mindig változik az írása. Ha épp nem érdekli, akkor váltakozhatnak gyönybetűk és krix-krax macskakaparások is; de ha éppen gyöngybetűket vágyik látni a füzetben maga előtt, akkor lehet, hogy még akár kisebb betűkkel is ír; és vonalon maradva, nem nemtörődve a vonalakkal,és "átírni" rajta; ami meg tök szép lesz. Szóval neki pl attól függ, milyen kedve van; viszont egy olyannak meg, aki rondán ír; szintén lehet rendezetlen vagy rendezett a szobája. Szóval énszerintem itt nincs összefüggés.
2018. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy kell ezt érteni, hogy minden szépen író ember rendet tart a szobájában, míg minden rondán író pedig totál rendetlen, de én azért némi összefüggést érzek a két dolog között, legalábbis az általam ismert emberek alapján.
2018. okt. 26. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*verseskötete
2018. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szépen írok viszont, ha rendet rakok másnap ugyanúgy néz ki minden mint amibe előzőnap belefogtam.
2018. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. :-D

A szüleim közül anyám ír szebben, mégis ő a kupisabb.

2018. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miköze a rendrakásnak ahhoz hogy valaki rajzolja a betűket


a szép írás el fog tűnni, mihelyt az írást nem önmagáért műveled, mert nem túl hatékony rajzolva jegyzetelni

2018. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, én pl. nagyon ritkán írok kézzel, emiatt amikor mégis kell (pl. most egy négynapos rendezvényen sokat jegyzeteltem), akkor az első két nap bitang ronda a kézírásom. A rend ettől függetlenül olyan, amilyen, amikor kedvem van, akkor rendet rakok.


(jobban belegondolva ezzel most azt írtam le, hogy "néha szépen írok és néha rend van", a végén még megerősítem itt neked, amit cáfolni akartam :D)

2018. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként nem egy nő dicsért már meg,hogy milyen szépen írok.A rendrakással viszont sokszor hadilábon állok...
2018. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Nekem az írásom nagyon jól néz ki de olvashatatlan, a szobám meg ránézésre káosz de valójában nagyon is rendezett, mármint nekem.
2018. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!