Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont engem aláznak meg?...

Miért pont engem aláznak meg? 17/l

Figyelt kérdés

Esti suliba járok, mellette dolgozom. Nemrég álltam munkába. A munkahelyemen elég rosszindulatúak az emberek (illetve konkrétan 5 ember, nem mindenki) Már az első munkanapomon az volt, hogy kimentem ebéd szünetben, és egy 50 körüli nő, akit még sosem láttam bunkón viselkedett. Utána szintén szünetben ugyanúgy ott volt még 2 barátnőjével, mikor anyával beszéltem telefonon és megemlítettem, hogy munka után megyek kozmetikushoz. Amikor leraktam egy másik szintén ismeretlen nő, aki a barátnője volt azt mondta idegesen, hogy "Na ha az én gyerekem lennél úgy szájba vernélek amiért kozmetikusozol" nem szóltam vissza semmit csak kimentem (problémás a bőröm egy hormonális betegség miatt). Továbbá tudni kell róla, hogy vegán vagyok már 1,5 éve, mert voltak súlyproblémáim (mindezek kapcsolódnak a betegségemhez) és ugye sok zöldséget eszem és megkaptam azt is, hogy "Mi van te nem tudsz normális kaját enni, ennyire finnyás vagy?"

Meg olyanok, hogy arról beszéltek milyen volt régen gyereket szülni, meg mennyit szültek és az egyikük mondta, hogy "Ezek a mai lányok már selejtek, nem jók semmire,(és közbe rám mutogatott a szemével) egy gyereket szülnek, akkor is szétrepedeznek" ilyenek mennek minden nap. Volt, hogy vissza szóltam, akkor vagy kiröhögtek vagy megkaptam valami olyan választ, hogy "ne pofázz vissza az idősebbnek" meg hasonlók.

A többiekkel hála ég jól elvagyok. De ezeket nem tudom, hogy leállítani. Valakinek van tapasztalata ebben? De eleve azt sem értem miért ilyenek?



2019. dec. 19. 17:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben azt kérdezném tőlük:én is ilyen leszek mikor klimaxolok?!
2019. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Mert tudjàk hogy nincs gyakorlatod a felnöttek vilagaban es lazan ki tudnak kezdeni.sokan frusztralt megtört emberek akik a tapasztalatlonon élik mi magukat
2019. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Az első jó :D


Úgy gondolom, lerí rólad, hogy nincs önbizalmad :/

Én is ilyen vagyok, látszik, hogy ha zavarban vagyok, kellemetlenül érzem magam. Ezért kezdenek ki. Vagyis nem, nem ezért. Azért kezdenek ki, mert sanyarú életű, rosszindulatú emberek, akiknek ez jelenti a boldogságot. Az önbizalmadon kell dolgoznod..olvasgass erről, csípd ki picit magad, ne feszengj, amennyire lehet meg se halld őket :)

2019. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Azert kezdenek ki, mert bunkok. Mert irigykednek ra, hogy fiatal vagy. Vagy azert, mert xar az eletuk es valakin le kell vezetni a feszkot. Az hulyeseg, h mert keves az onbizalmad... Mert eleve nem is tudjuk, hogy mennyi. De ha keves is... Mi jogon is szolnak be? Az az oka, h fergek. Hogyan allitsd le oket? En levegonek nezem az ilyeneket es nem is szoluk hozzajuk. Velem is volt hasonlo es en nem szoltam ahhoz a munkatarsamhozxd
2019. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 alapból ezt csinálom, sőt mint mondtam, már szóltam vissza nekik. Amúgy az önbizalmam inkább ingatag, mintsem, hogy nincs. Hamar szóba elegyedek az emberekkel, jó párral jóban vagyok (nem vagyok az a típus, aki mindenkinek a barátja de azért vannak) tehát annyira nem baglyok olyan nagyon "nebántsvirág" sem, de tény, hogy látszik, ha feszengek.
2019. dec. 19. 17:55
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne vedd fel, ne légy túlérzékeny. Az emberekben sokféle rejtett feszültség van és azt gyakran a gyengébbeken élik ki, mert kevés örömük van az életben, belefáradtak már, otthon senki sem vár rájuk, ha meg vár, azt legszívesebben eltennék már láb alól.
2019. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Vagyok* persze nem az első, hogy cikiznek, lehet látszik, hogy az önbizalmam ingatag, de ha nem az a 148 centimmel és a 41 kilómmal nem nagyon tudok úgy sem semmit csinálni ezt pedig tudják az emberek.
2019. dec. 19. 18:02
 8/24 anonim ***** válasza:

4-es! Szerintem látszik egy emberen, hogy van e önbizalma, el lehet e bizonytalanítani. Pl szerinted kinek van nagyobb önbizalma? Annak a fiúnak, aki nagyszájú egy társaságban, hangosan nevetgél vagy annak, aki lesütött szemekkel csak hebeg-habog ha hozzászólnak?

Még egy kutyán is látszik, hogy kb milyen habitusú, nem hogy egy emberen..

2019. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elmondom neked ha nagyon fiatalként kerülsz be idős nők társaságába szinte biztos, hogy lesz olyan 50 körüli meggyötört nő aki az áldozatot látja benned.16 évesen suli mellett dolgoztam régen és én is tapasztaltam hasonlókat. Ne vedd fel, az neki a legnagyobb büntetés.
2019. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8as! En arrol beszeltem, h itt nem latni. De hat te a neten keresztul is megmondod, h ki mennyire szegyenlos stb akkor le a kalappal...
2019. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!