Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utalom ha parancsolnak ha...

Utalom ha parancsolnak ha valaki ramszol pont az ellenkezőjét teszem két személyiségem van egy menő es csendes ha olyan az alkalom nagyon komoly vagyok ha barmivan viszza szolok de akkor?

Figyelt kérdés
vagyok ha barmivan viszza szolok de akkor eleg gőgösen a lenyeghogy nagy utalom ha ramszolnak esha valkimondja pl h hagyjam abba akk pont leszarom de a csendes énem nagyon szomoru feltekeny zavarodott es nem tudja mit csinaljon?
2019. nov. 21. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Én is utálom, ha rámkényszerítenek valamit (természetesen valahogy kibújok belőle, vagy megszivatom az illetőt, elvégre nem vagyok a csicskája).

Csak a barátnőmnél tetszett ez az "irányítási játék", mindig is élveztem, amikor sarokba szorítottuk egymást - emlékszem, egyszer elvágta a kezem (hogy le tudjon lépni egy kötelező programról), én meg a fehér blúzába töröltem a vért, és röhögve mondtam mindenkinek, hogy szociopaták vagyunk - életem egyik legjobb estélye volt :)

29/F

2019. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!