Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont engem aláznak meg?...

Miért pont engem aláznak meg? 17/l

Figyelt kérdés

Esti suliba járok, mellette dolgozom. Nemrég álltam munkába. A munkahelyemen elég rosszindulatúak az emberek (illetve konkrétan 5 ember, nem mindenki) Már az első munkanapomon az volt, hogy kimentem ebéd szünetben, és egy 50 körüli nő, akit még sosem láttam bunkón viselkedett. Utána szintén szünetben ugyanúgy ott volt még 2 barátnőjével, mikor anyával beszéltem telefonon és megemlítettem, hogy munka után megyek kozmetikushoz. Amikor leraktam egy másik szintén ismeretlen nő, aki a barátnője volt azt mondta idegesen, hogy "Na ha az én gyerekem lennél úgy szájba vernélek amiért kozmetikusozol" nem szóltam vissza semmit csak kimentem (problémás a bőröm egy hormonális betegség miatt). Továbbá tudni kell róla, hogy vegán vagyok már 1,5 éve, mert voltak súlyproblémáim (mindezek kapcsolódnak a betegségemhez) és ugye sok zöldséget eszem és megkaptam azt is, hogy "Mi van te nem tudsz normális kaját enni, ennyire finnyás vagy?"

Meg olyanok, hogy arról beszéltek milyen volt régen gyereket szülni, meg mennyit szültek és az egyikük mondta, hogy "Ezek a mai lányok már selejtek, nem jók semmire,(és közbe rám mutogatott a szemével) egy gyereket szülnek, akkor is szétrepedeznek" ilyenek mennek minden nap. Volt, hogy vissza szóltam, akkor vagy kiröhögtek vagy megkaptam valami olyan választ, hogy "ne pofázz vissza az idősebbnek" meg hasonlók.

A többiekkel hála ég jól elvagyok. De ezeket nem tudom, hogy leállítani. Valakinek van tapasztalata ebben? De eleve azt sem értem miért ilyenek?



2019. dec. 19. 17:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Uramisten hasonlón én is átmentem, csak én idősebb voltam pár évvel nálad, de szintén első munkahelyem volt. Ott is csak a gyerek-napi ebéd-szexuális poénok mentek és mindig kikezdték az újakat. Sokáig tartott amíg tudtam kezdeni valamit ezzel a helyzettel. Igazából nem is lehet megváltoztatni az ilyeneket meg ezek csak besavanyodott gyökerek. Ha meg jogosan is vissza szólsz nekik akkor meg az a bajuk. A végén azt csináltam hogy a napi köszönésen kívül nem szóltam hozzájuk és nem is foglalkoztam velük is simán rájuk MOSOLYOGTAM. Akkor voltam a legidegesítőbb a számukra. :-D
2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
Főnökség mit mondott ezekre?
2019. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
mosolyogj csak rajtuk.Ezek a suttyok,jó sok van belőluk
2019. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#11 szexuális poénokról jut eszembe, hogy egyszer egy munkatársam mondta, hogy az egyik vénasszony megjegyezte, hogy "csodálkozunk, hogy egyedül vagyunk, a férfiaknak az kis fiatal csitrik kellenek"

Amúgy köztük is mennek a szexuális poénok, elég undi módon, meg a kolléganőm, akivel jóban vagyok, ő is megjegyezte nekünk hogy "ezek mindig a sz@pásról, meg a nyalásról tudnánk beszélni?"

Nálatok mik voltak?

2019. dec. 19. 19:04
 15/24 A kérdező kommentje:
Főnökséget nem érdekli
2019. dec. 19. 19:10
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

A 11-es vagyok. Gondolom akik piszkálnak nem túl magasan képzett emberkék ugye? Ha így van akkor azért is utálnak mert te még tudsz változtatni. Te még könnyen változtathatsz munkahelyet, végzettséged is lesz, ellenben egy ötvenes nyanyával szemben.


Náluk se érdekelte a főnökséget, mivel ők régebb óta voltak ott.


Ráadásul mikor odakerültem, a betanulás után hamar tudtam hozni a normát, de azt is próbálták elsunnyogni, folyamatosan mentek a megjegyzések hogy sz@rul dolgozom. Végül a számok engem igazoltak. Ráadásul akkor kezdték el újítani a gyártást mi meg az újak vele igazodtunk és viszonylag jól ment az is. Az is baj volt.

Bár a végén ha beszéltem az baj volt, ha csendben voltam az is. :-D


Igen egész nap az undorító szex poénok mentek. Én sem vagyok prűd de napi 8 órán keresztül ezt hallgatni már túlzás. A végén már azon gondolkoztam hogy veszek egy vibrátort a leghangosabbnak hátha elhallgat, szóval képzelheted :-D

2019. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen egy megoldást van az ilyenek ellen. Meg sem hallod, nem reagálsz, mosolyogsz, elmész mellettük. Hidd el.
2019. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

Akkor már tudod mi a gyenge pontjuk, ami zavarja őket. Ha az egyik hallótávolságban van (vagy kamu-telefonálás) olyanokat mondasz:

- Holnap nem megyek kozmetikushoz, mert szülök.

- Nincs étvágyam, tegnap szültem.

- Holnap szülni megyek, utána kozmetikushoz.


Egyébként majd kerülnek, hogy ne hallják, de akkor te menj oda barátnőiddel hallótávolságba: Képzeljétek, tegnap szültem. A baba nem válogat, megevett egy fél hízót.

2019. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok prűd, de azért nagyon kínosan idegen emberektől ilyeneket hallgatni. (meg egyszer engem is szóba hoztak, amikor a barátom jött értem)


#18 te beteg vagy :D

2019. dec. 19. 19:43
 20/24 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy "ok boomer". Amúgy utálom az ilyen vén szarokat, én úgy elküldeném őket a világ végére, hogy helyben szívinfarktusban felfordulna mindegyik. De persze ezt tőled nem várom el, viszont nem tudsz mit tenni, vagy a sarkadra állsz, vagy pedig abszolút nem foglalkozol velük és idővel leszállnak rólad, ha látják, hogy rájuk sem hederítesz.
2019. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!