Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha táncolok egyszerüen rosszul...

Onyx123 kérdése:

Ha táncolok egyszerüen rosszul vagyok ha belenézek a tükörbe miért? Mire gondoljak hogy ne érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Otthoni kis gyakorlásról lenne szó hétvégén diszkó és addigra szeretnék valamit összehozni,csak annyi hogy na ugy táncoljak hogy ne nézzek ki hülyének nem először táncolok csak tükörbe nem néztem közbe bele.Tudom hogy önbizalomhiányom van ezért olyanra gondolok hogy én hülye hogy nézek má ki, hogy táncolok stb stb.Erre egy gondolat hogy ne gondoljam ezt ? meg hogy ez önbizalomhiánya miatt van?
2019. dec. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,önbizalomhiány, illetve megfelelési kényszer! Mit foglalkozol mások véleményével, érezd, táncolj úgy ahogy érzed magad, a ritmust, aztán ki mit szól hozzá, az nem a te problémád,hanem övéké! Ennyi!
2019. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erősen zavarosra sikeredett a kérdés. Nem világos, hogy a rosszullétet hogyan érted: fizikai rosszullétet (hányingert, szédülést) érzel vagy pedig lelkileg érzed rosszul magad. Mert ha fizikai típusú a rosszullét, akkor az feltehetően valamilyen epileptikus jellegű és érdemes lenne idegorvoshoz fordulni. A gyors, villódzó fényhatás okozhatja.
2019. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érzelmi hatás,nagyon erős.1. Azért jó ha tudsz is valamit,ebben igazad van de ahogy látom a diszkóban a jó tánccal hódolnak a fiúk.Azt hogy egy ember mit mond pont nem érdekel de na nem ez volt a kérdés.
2019. dec. 19. 23:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ka és első ha tükörbe nézve táncolok magam vagyok
2019. dec. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!