Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoljak arról, aki...

Mit gondoljak arról, aki élőszóban tök normális velem, írásban viszont alig ír vissza?

Figyelt kérdés

Ha írok neki Messengeren, napokat kell várni, hogy megnézze egyáltalán és visszaírjon. Amikor találkozok vele, élőben viszont normális. És ha valamit meg akarok tőle kérdezni azt vagy élőben, vagy messenger hívásban tudom, mert ha írok, azt tényleg meg se nézi általában.

Aki így viselkedik velem, az irtózik tőlem, vagy miért lehet ez?


2019. nov. 21. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem a neten él.
2019. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én például nagyon nem vagyok Messengeres.

A laptopon általában meg sincs nyitva a Facebook, telón pedig be van állítva, hogy ne látszódjak elérhetőként.


Egy-két emberrel írkálunk minimálisan napi-kétnapi szinten, de a legtöbbekkel nem.


Hála Istennek (és ez tényleg jól jött ki) a legtöbb barátom se nagy chat-es.


Magamnak való vagyok, és nem szeretek úton-útfélen pötyögni. Fárasztó is, telón kifejezetten nehéz is... Otthon este tanulok, ha véletlenül nem, akkor szeretnék kicsit netezni.

Pötyögve nem lehet elmesélni, megbeszélni dolgokat.


Van ismerősöm, akitől ha hétvégén kérdezek valamit, tuti hétfőn reggel fog válaszolni, a munkahelyéről, mert ott ránéz egy pillanatra. Aztán pár óráig megint nem, mert ugyebár dolgozik közben.



Szóval lehet, hogy a szóban forgó ismerősöd is csak ilyen.

2019. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mindenki ennyire facebook függő, hogy amint írnak azonnal dobja el amit csinál és máris a telefonon lóg

még ha számodra ez fura is, az a normális, ha valaki úgy áll hozzá, hogy majd megnézi amikor ráér és kedve van

attól mert azonnali üzenetküldés a chat, még nem jelenti azt, hogy azon kell lógni és ennyire függni tőle

fogadd el nem mindenkinek a facebook és a messenger az élete ami inkább pozitívabb, mint negatív

2019. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, elmondhatatlanul gyűlölök chatelni. Az értesítéseket lekapcsoltam, nagyon ritkán nézek rá, de egyébként is maximum 2 soros beszélgetésekre használom, amiben megbeszéljük, hogy mikor hol találkozzunk vagy mikor legyünk Skype közelben. Ha van lehetőséged élőben beszélgetni vele, akkor mi a tökömért akarsz vele chatelni?
2019. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek, nektek már a tévében kéne csoportos pszichoterápiát tartani, vagy nem tudom, mert teljesen megőrült mindenki :D

Nekem pont addig lennél szimpatikus, míg ki nem derül, hogy így gondolkozol. A facebook-függőség betegség, ahogy az is, ha nem érted meg, hogy nem mindenki hajlandó ilyen-olyan okok miatt használni ezt a fajta üzenetküldést. Én pl. minden új ismerősömnek elmondom már, hogy csak akkor írjon chaten ha találkozót akar megbeszélni, bárhol, bármikor, nem érdekel, de személyesen. Fél napig bírják türtőztetni magukat, aztán már ömlik is megállás nélkül a hülyeség. Na olyankor szoktam reflexből dobbantani, mert a következő állomás már az, hogy folyamatosan hisztiznek, ha nem válaszolok nekik mindent elhajítva 0/24-ben 5 percenként. (És volt ilyen új ismerős, amelyiknek elmondtam ezt a rendszert, egyetértett vele, neki még válaszolgattam is úgy naponta-kétnaponta mert tudtam, hogy elfoglalt ember, mégis MEGSÉRTŐDÖTT, hogy nem írok rögtön vissza, EGY HÉTEN BELÜL megszakította a kapcsolatot, komolyan, ilyen létezik :DD) Na meg a lónak a f-szát. Ha ennyit nem lehet tiszteletben tartani, akkor ott már bajok vannak a fejben.

2019. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ember!

Van neki élete!

2019. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!