Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan tudtátok feldolgozni...

Ti hogyan tudtátok feldolgozni lelkileg mikor abba a korba èrtetek hogy a gyerekek elkezdtek magázni?

Figyelt kérdés

Mikor már nem sziával hanem csókolommal vagy jó napot kívánokkal kezdtek el köszönni. Ès ha vèletlen letegezett egy kisgyerek az anyukája rászólt hogy nem szia hanem csókolom.


Èn most 28 èvesen jutottam el ide. Pèldául ma is mentem hugommal meg anyukámmal az utcán, jött szembe egy gyerek aki max 4.5.-es lehetett, anyámnakoszönt csókolommal, tesómnak sziával nekem meg szintèn csènt csókolommal.



2019. dec. 20. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezen nincs mit feldolgozni. Az ember is öregszik, és egy idő után bizony eljut oda, hogy már tegezés helyett magázni illik. Ha ez zavar, lazább, viccesebb stílusban szólj a gyerekeknek és a szülőknek, hogy tegezzenek nyugodtan.
2019. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%
Eldünnyögtem magamban, hogy "nabammeg, öreg vagyok", és ennyi. Ez az élet rendje, minek vekengeni rajta? 31 éves vagyok amúgy, kb 27 körül lehettem, mikor először csókolomoztak.
2019. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 14 éves koromban csókolomoztak le... :D
2019. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselt meg 😊
2019. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén fel se tűnt mikor változott meg a dolog. Sosem érdekelt különösebben, ki hogy szólít, amíg az alapvető illemet betartja közben.
2019. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem érdemes kattogni. Ez az élet rendje, lesz ez még sokkal rosszabb is.
2019. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 évesnek a 10 éves gyerek is öreg, nem azon múlik.
2019. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp a napokban leveleztem egy régi kolléganőmmel, akit életében először néniztek le a buszon és ez benne nagyon mély nyomot hagyott (73 évesen).
2019. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja munkahelyemen egy vásárlóm telefonált a párjának megkérdezni, mit vásároljon. Azt mondja: "van itt egy aranyos néni, megcsinálja a díszcsomagolást"...Nos, a néni én lennék, a nő meg, aki lenénizett lehetett max. 30 éves. Én 45 vagyok és még igencsak csajos, fiatal kinézetű. Hát nem tudtam, sírjak vagy nevessek, de egy pillanatra valahogy megállt bennem az ütő. :D
2019. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt, le se röbbentem. 4-5 éves gyereknek meg minden felnőtt egy óriás, ők még nem tudják nagyon megérteni, hogy ki az akit még lehet tegezni. Amúgy óvodában csókolommal köszöntem, de még tegeztük az óvónénit, de iskolás koromban már megtanították a magázódást. Na nekünk iskolában egyre ment, hogy 28 vagy 48 éves, akivel találkoztunk, mivel idősebb volt nálunk, nem tegeztük le.
2020. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!