Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vonzónak találjátok, mikor...

Vonzónak találjátok, mikor egy lány/nő rendszeresen könyveket olvas?

Figyelt kérdés

Elsősorban inkább a fiúkhoz irányulna ez a kérdés, de természetesen a lányok véleménye is ugyanolyan értékes számomra a témában 🙂


Szóval vonzó sajátosság egy nőben az, ha mondjuk a kedvenc elfoglaltsága a könyv olvasás?🤗

Akár vonzóbb és attraktívabb, mint egy tökéletes alak?


Nagyon Köszönök előre is minden komoly és őszinte választ!


17/L



2019. dec. 20. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem hátrány, ha értelmes a nő. Mondjuk ha a Horoszkód kezdőknek című könyvet olvassa, az nem feltétlenül vonzó, de általában igen, vonzó, ha valaki műveli magát.
2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

attól függ mit olvas?!


tökéletes alakot meg semmi nem űbereli ( olvasás mellett simán jut idő edzésre)

2019. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Fiatal vagy még, pasiknak csak a mell meg a segg számít. Leszarják, hogy mit olvasol, vagy hogy tudsz-e egyáltalán.
2019. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Nálam inkább hátrány, mert amíg olvas, addig sem edz. :D De ha mellette foglalkozik a testével is, szeret túrázni, kirándulni, akkor igazából nem érdekel, hogy mit csinál otthon, amikor pihen.


Illetve valóban sok múlik azon, hogy mit olvas. Ha tudományos cikkeket, érdekességeket, amikből tanulni lehet, akkor viszont előny, mert azt jelenti, hogy értelmes.

2019. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén sajnálom a mai csajokat, ennyi felületes, ostoba, egybites kan még talán soha nem szaladgált a világban.

Majd bizonyos életkor, illetve szellemi szint elérése után rájönnek, hogy az alak a legkevésbé releváns dolog egy sikeres párkapcsolatban. Addig meg egysejtűként élik a kis életüket...

2019. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Amikor annyi idős voltam mint te, nem olvastam magamtól, mert az iskolában megutáltatták velem amiket rámerőltettek. Az se érdekelt ha más olvas. Most 25 vagyok és szeretek és sokat olvasok, szerintem pozitív tulajdonság, de csak egy a sok közül. Ha valaki egyébként nem tetszik vagy nem szimpatikus emberileg, attól nem fog tetszeni hogy olvas, de ha egyébként minden rendben, akkor az olvasást én a fontosabb vonzó tulajdonságok közé sorolom, mert az már akkor egy közös pont
2019. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

A könyvolvasás egy hobbi, és nem tudom, hogy hogyan lehet egy hobbi vonzó, vagy nem vonzó.


Párkeresésnél pedig külső + belső alkot egy kerek egészet. Édeskevés az, hogy könyvet olvasol, de mellette egy elhízott lány vagy. A könyvolvasás nem fogja kompenzálni az igénytelen alakodat.

2019. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
6os vagyok, azt még hozzátenném hogy a tökéletes alak nem mindenkinek ugyan azt jelenti. És a pasik legtöbbje se tökéletes, úgyhogy nem is tudom miért vár mindenki modell alkatu lányokra.
2019. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok minden eddigi válaszert! :)



#1: Örülök nagyon,hogy egy véleményen vagyunk látszólag! :)


#2: Nos, bármi szóba jöhet. De akkor ha jól értem, attól függ a dolog, miféle könyveket est az illető a kezébe 🙂

S nyilvánvaló, hogy olvasás mellett az edzésre is jut idő, csupán kíváncsi voltam, kompenzálja e az olvasás akár a mondjuk fitt testalkatot. 😅🙂


3#: Köszönöm a választ!^^ Igazad van, fiatal vagyok, de ennek ellenére már úgy gondolkozom, hogy az én szememben nem is igazi férfi az, akinek csak és kizárólag ez számít. :)


4#: Köszönöm az őszinte véleményed nagyon, jóllehet szomorú ezt hallanom, hogy ez hátrányt is jelenthet.😅😃


5#: Azt hiszem , ezt a megjegyzést öröm volt olvasni!! 🙂 Köszönöm, én is hasonlóképp vélekedem tulajdonképpen.


Szép estét nektek!

2019. dec. 20. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Én nőként válaszolok. Az intelligencia szexi, mindenképpen jó, ha olvas. Részemről tök mindegy, hogy sci-fi vagy fantasy, de bármilyen más hobbi, ha igazán élvezi, leszrom, hogy ki mivel tölti az "énidejét". Attraktív viszont senki sem lesz tőle. Nem kell igénytelennek lenni. Ha valaki olvas edzés helyett, nem baj, mások a prioritásai, de azért ne essünk át a ló túlsó oldalára, lehet járni kocogni is mellette.
2019. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!