Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szeretnél nyerni a lottón?

Te szeretnél nyerni a lottón?

Figyelt kérdés

Én sokat gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy nem szeretnék nyerni a lottón nagyon-nagy összeget (több száz millió forintot).


Egyrészt, mert szeretek dolgozni, szeretem a munkámat, és utána pedig úgy érezném, hogy nincs értelme a munkámnak, és szerintem nagyon unatkoznék. Lehet egy-két évig utazgatnék mindenhova, de hát utána meg unatkoznék szerintem.


Viszont pár millió forintot elfogadnék természetesen, de úgy érzem hogy több száz millió forint, vagy akár milliárdok, nagyon felforgatnák az életemet, és szerintem rossz irányba.


Nektek mi a véleményetek?


2019. dec. 21. 17:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
Én szívesen nyernék, mert annyi pénzből gond nélkül hátra hagyhatnám ezt az országot.
2019. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Csak valahogy nem jó... Egyszerűen én nem lennék büszke rá, hiszen azt a pénzt nem én kerestem meg, csak úgy nyertem. Ha én kerestem volna meg, akkor természetesen jó lenne és elfogadnám, de így..
2019. dec. 21. 18:11
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék. Már pár százezer forint is életmentö lenne most. Igazából bármilyen összegnek örülnék. A fönyereményt is elfogadnám. Nekem nincs hivatásom, legalább nem kéne többet interjúkra se járni.
2019. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Én is szeretnék.

A diákhitelem, meg a férjem hitele együtt 5,5 millió.

A tesómék lakására van még hátra 10 millió, a másik nővéremnek 3 millió, a sógoromnak a szemét családja miatt van vagy 20 millió tartozása mindenfelé. Sógornőmnek meg sógoromnak 8+1 millió, szóval a szűk család 0ra hozásához kell vagy 50 millió, aztán mindenkinek kellene egy ház, ha csak 20 milliós, az manapság nincs messze a realitástól, az még legalább 60-80 millió. Jó lenne 1-1 normál autó, semmi luxus. Utána még mindig járnék dolgozni, csak nem kellene azon aggódni, hogy nem jövök ki a fizetésből.

2019. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán fontos dolgokat nem lehet megvenni. Időgépnek jobban örülnék, picit atirnam a múltat.
2019. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Alapítanék egy gépészeti céget. Így nem unatkoznék tulajdonosként, a szakmámban is maradnék (mérnök), illetve sok embernek tudnék adni munkát.

Ezen kívül vennék néhány ingatlant, aminek bérbe adásával fedezném a személyes kiadásaim.

2019. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék, de szelvény nélkül nehéz lesz.
2019. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ami van elég, ami nincs, pénzért nem tudom megvenni.
2019. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretnék. Az alacsony kereset miatti állandó létbizonytalanságra már ráment a fizikai és a mentális egészségem is. Nagyon jól jönne, ha egyszer úgy fekhetnék le aludni, hogy ne kelljen azon aggódnom elalvás közben, hogy a következő napokat hogy élem majd túl.

Ha gazdag lennék, akkor is dolgoznék, de akkor olyan munkát keresnék magamnak, amit élvezek is csinálni, akkor is, ha csak kevés pénz folyik be belőle vagy akár egy fillér sem. Jelenleg sajnos olyan munkát végzek, amit utálok, de sajnos nincs jobb lehetőség, a túléléshez meg muszáj dolgozni.

2019. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont pár millió forintot elfogadnék természetesen, de úgy érzem hogy több száz millió forint, vagy akár milliárdok, nagyon felforgatnák az életemet, és szerintem rossz irányba." Dettó. De szeretnék azért nyerni.

Viszont én hajlamos vagyok az önpusztításra, szóval nagy valószínűséggel két éven belül meghalnék, mert halálra innám magam drogoznám magam. Nekem nem való ez.

Plusz nagyon ki lehet használni, és félő, hogy megtalálna az összes elfelejtett rokon, ismerős. Zaklatott lenne az egész életem.


....ok, azért sorsjegyen nyerhetnék pár milliót. :D

2019. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!