Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ha nyernétek a lottón és...

Ti ha nyernétek a lottón és rentgeteg rokon, ismerős menne hozzátok pénzért, mennyit adnátok oda nekik ill. kinek adnátok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudnának róla hogy nyertem. Szerencsére nem tartom a kapcsolatot a rokonsággal
2019. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Én nehéz sorsú embereknek is adnék a neten. Amúgy ne pénzeld ôket a végtelenségig azt nem szabad. Nem tudom am, attól függ mennyit nyertél.
2019. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szóval úgy értem adnék nekik, de nem hülyeségekre hanem értelmes dolgokra. Kifizeted a hiteleit vagy ilyesmi.
2019. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán tartom velük a kapcsolatot, csak ritkán látom őket. Az apai ágon lévő rokonok elég tehetősek, nekik nem adnék semennyit. Az anyai ágon van 1-2 rokon, akik nem élnek túl jól. Talán őket támogatnám pár millióval. A tesómnak természetesen elég jelentős összeget adnék.
2019. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Koltozz el masik orszagba es ne adj nekik. Kezdj uj eletet.
2019. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hol írta a kérdező, hogy nyert a lottón?
2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem csak a rokonokról beszélek!!!
2019. nov. 27. 23:09
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Anyukám és barátnőmön kívűl senkinek sem mondanám el.


Az életstílusom annyira dramatikusan nem változna. Ha barát ismerős kérdezi, jól megy a vállalkozásom és megengedhetem magamnak, hogy X dolgot csináljak.


Nem baj, ha tudják hogy sok pénzed van. Viszont az már gáz ha tudják hogy rengeteg pénzed van. Szóval senkinek sem szólnék.


Családban meg nem adnék senkinek sem pénzt a édeanyukámon kívűl. A barátnőm meg nyílván élvezhetné a pénzt velem együtt, de neki sem adok csak azért mert a barátnőm.


Feleségnek már inkább, de az még nincs és akkor az már amúgy is "közös kassza" lenne.

2019. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, mekkora a nyeremény. 300 millióig senki semmit nem kapna, azt arra használnám, hogy a kamataiból/hozamából tartsam el a családomat munka nélkül, a gyerekeimnek és hobbijaimnak élve, a jelenlegi színvonalon.


Az afeletti részt is ugyanúgy fektetném be, de a hozam felét a testvéreim, a sógorom, és a szűkösen élő anyósom között osztanám el egyenlő részben, minden karácsonykor. A másik feléből meg én luxiznék.

2019. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Semennyit. 2 olyan ember van, akinek adnék, de ők nem kérnének. Ők a 2 legjobb barátom.
2019. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!