Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van, hogy valaki úgy...

Mitől van, hogy valaki úgy néz rád, hogy többet nem mersz/szeretnél a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Én 36 éves nő vagyok ő kb. 45 éves férfi... ( elköltöztünk, ő az új helyen lakik valahol a környéken és egyedül él, azt megtudtam) Odajött ismerkedni, én meg hirtelen nem tudtam mit akar és kérdően neztem rá, mire úgy nézett mereven rám, hogy utána már nem mertem a szemébe nénzni...általanos dolgokról beszéltünk erőltetetten, aztán szerencsére megjelent valaki aki miután felbukkant, ő elbúcsúzott és elment. Azóta is egy fura kettősség van bennem, félek, hogy találkozok vele, de kíváncsi vagyok mit akarhatott...
2019. szept. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarod hogy beled lasson. Szem a lelek tukre. Valoszinuleg az osztonod jol sugja hogy mi van de te a furcsa helyzettel nem tudsz mit kezdeni es mint minden normalis ember szeretned megerteni, hogy mi ez az egesz. Kivancsiva valsz, probalsz megoldast talalni aztan a sors ujbol osszehoz vele. Aztan rajtad all hogy megegeted magad vagy meguszod. Ha nem azt erezted, hogy mintha valahonnan ismerned es vonz a tekintete, ott van az a valami ami felkelti az erdeklodesedet, hogy azta ez az ember... igen ezzel az emberel talalkoznek megegyszer, akkor inkabb felejtsd el. Felelembol es nyomas erzetbol("megis csak kivancsi vagyok") nem jo ujbol magadhoz vonzani.
2019. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen jól látod , ilyen "azta ez az ember " gondolotom volt. Csak ahogy hosszan néztem hosszan rá , hogy arulja el mit akar, megláttam valamit a tekuntetében amitől megrémültem.
2019. szept. 27. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:

En mikor elado voltam nem egy ilyen vevövel is talalkoztam. Szimplan megkerdeztem (kötelezö),hogy segithetek e, erre nagy kerek szemekkel neznek vissza mint borju az uj kapura azutan esik csak le nekik mi van es mondjàk köszi nem.

Ez a bamba meglepödö tekintet ugy irritalt. Es pedig nem szenilis öregektöl akiknek nem väg az esze, hanem pl fiatalabb tanuloktol. Nem is tudtam hova tenni. De a legtöbb ember kèpes pedig a rögtöni reakciora bamba kèp nelkül is


Semmi lélek tükre meg ilyenröl szo nincs. Szimplan lassabb ertelmezes. Irta is a kerdezö hogy hirtelen nem tudta mit akar az illetö azaz felkeszületlenül érte.ennyi csak. Utana meg sajat magatol került zavarba hogy nem tudta ertelmesen lekommunikàlni a szitut. Van ez igy.

2019. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!