Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az antiszociális (abb)?

Ki az antiszociális (abb)?

Figyelt kérdés

Szóval az az antiszociális aki nem tudott beilleszkedni semmilyen emberi környezetbe igazán vagy az aki nem is akart soha?


Nálam az van hogy szinte sehová nem tudtam eddigi életem során beilleszkedni igazán. Pedig rohadtul szeretnék, magányosnak érzem magam 15 éve már. Akik voltak suliban barátok még jó is volt de mind tovatűnt, egyik sem hív már ki és nem is ír. Pedig egy légynek sem tudnák ártani. Valahogy sehová és senkinek sem kellek. Pedig baromira szeretnék beletartozni egy közösségbe mert rohadt jó érzés. Nem tartanám magam nyominak, se műveletlennek, se tisztátalannak, se semmi igazi okot nem tudok mondani, még csúnya sem vagyok, sem elhízott vagy bármi testi túlzott abnormális dolgom sincs. Egyszerűen csak valami átok ül rajtam? Mikor voltam egy közösségbe nagyon régen akkor kicsit úgy éreztem, hogy én nem vagyok annyira "különleges" hogy a többiek annyira velem akarjanak lenni. Nem voltam dús gazdag, nem voltam annyira vicces fazon hogy amiatt jó legyen a többieknek velem lógni, nem is voltam az a kő magabiztos inkább ingatag kicsit. De akkor az olyan embereknek akik nem kiemelkedőek olyas valamiben amik vonzzák a többieket máris antiszociálisnak kell lenniük? Ez a norma?


Az én "betegségemnek" akkor mi a szakkifejezése a neve?

26/F


2019. dec. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Asszociális, szociofóbia
2019. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Asszociális, szociofóbia


Elsőre a talált leírásokban felsorolt 4 pont közül csak egy igaz rám. 3 viszont egyáltalán nem, ezért szerintem nem az asszociális jellemző illik rám leginkább, sőt.


Szociofóbia

Egyáltalán nem vagyok fóbiás, kiállok akárhány ember elé és elmondok egy beszédet is ezzel nincs baj. Munkába is vannak alattam emberek, akikkel alkalmanként csoportos gyűllést és megbeszélést tartok ezzel nincs baj.


A baj valami más lesz szerintem, de mi?

2019. dec. 21. 21:46
 3/5 xy678 válasza:
Ha a kérdezőnek privátban akartok írni akkor nekem írjatok. Én vagyok a kérdező, csak az ismerősöm profiljáról írtam véletlenül ki a kérdést.
2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így van, a 3.-nak írjatok az vagyok én, erről nem fogok válaszolni. :)
2019. dec. 21. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Spirituálisan nézve a dolgokat, akkor viszonylag fejlett lélek vagy. Keveset írtál magadról, pontosan nem tudni. Első voltam.
2019. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!