Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdeklődnek az emberek...

Miért érdeklődnek az emberek Berki Krisztián, Kiszel Tünde és hasonló "celebek" iránt, akik mögött különösebb teljesítmény sincs?

Figyelt kérdés
Néhányan akiket nyomatnak különféle műsorokban van tele van velük a net, meg kellet nézzem hogy egyáltalán kicsoda. Aztán kiderült hogy többen népes követőtáborral rendelkeznek. Tényleg ekkora igény van ezekre?
2019. dec. 22. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Két dolgot tehetsz, hogy ez a szánalmas helyzet javuljon.

1) Te nem foglalkozol ilyenekkel.

2) Aki ad a véleményedre és nem tűnik ez náluk kötekedésnek, annak megjegyezheted, hogy "nem kéne ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mert ettől lesz neki pénze és ezzel megy el az illető drága ideje amit értelmes dolgokra fordíthatna".

2019. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ó, nagyon is komoly dolog semmivel pénzt keresni. Ha tanítanák valahol, én íratkoznék be elsőnek a tanfolyamra.
2019. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
mert a többség erre vágyik. Megerőltetés/tanulás/elkötelezettség/felelősség nélkül dőljenek a milliók, amit elszórhat felesleges kacatokra!
2019. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
te miért? ez a kérdés is érdeklődés irántuk.
2019. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nehany edzesre jott a nojevel berki krisztian. Egyikunk se foglslkozott vele. Senkit nem erdekelt. Senki se haverkodott. Jol meg is viselte.

Nekem nincs bajom vele,de orara mentem,nem vele traccsolni

2019. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
2-es, akkor jelentkezz coach-nak.
2019. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák. Ennyi az igényüj, hogy másokon csámcsogjanak. Én ha csak meghallom valamelyik celeb nevét, már menekülök.
2019. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A 4-esnek: Nem, én csak azokat próbálom megérteni, akiket az egyáltalán érdekel, hogy mi történik az ilyen celebekkel. Az oké, hogy nem mindenki ugyanazon dolgokra fogékony de itt mégis mi az indok, mikor ezek mögött semmilyen teljesítmény nincs. A semmi iránt nem szoktak érdeklődni.
2019. dec. 22. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Stól Buci, a drogos gyilkos is nagy népszerűségnek örvend. Karácsonyi reklám arc.
2019. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!