Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő míg valaki felébred...

Mennyi idő míg valaki felébred a kómából?

Figyelt kérdés

Sok filmet nézek,és elgondolkodtam azon,hogy mennyi idő lehet míg valaki felkel a kómából?

Például,ha valaki elüt egy autó,és gépek tartják életben,akkor megtörténhet,hogy még a baleset éjszakáján felébred a kómából?vagy ez csak egy kis túlzás azért,hogy a filmben haladjanak az események ? Koszi a válaszokat 🥰


2019. dec. 22. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Van, aki egy nap után felébred, van aki soha, évtizedekig tartják gépeken, így öregszik meg és végül meghal; meg a kettő között mindenféle variáció előfordul.
2019. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy soha, lehet hogy pár hét. Az eszméletvesztés és a kóma nem ugyanaz. Pl ha leesik a vérnyomásod, elájulsz, de hamar visszaáll normális értékre és magadhoz térsz. De egy súlyos balesetnél ha kómába esel, abból nem ébredsz fel, amíg mondjuk egy komoly duzzanat van az agyadban.
2019. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Egy naptól kezdve a soháig bármi előfordulhat. Túl sok tényező van, így nem lehet egy időt mondani.
2019. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Maximum pár hónap. Ahol olyan szinten károsodott az agy, hogy ennél tovább van kómában ott az esetek 99 százalékában nem fog visszatérni az illető.
2019. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Azért vicces, hogy úgy lettem nulla százalékra pontozva, hogy dolgoztam intenzív osztályon orvosként és nem egy, nem kettő kómában lévő beteget láttam. Nem a filmek világát kellene levetíteni a valóságra.
2019. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!