Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ! Most akkor hogy van és mit...

! Most akkor hogy van és mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki még májusban írt rám aztán találkoztunk és utána nem beszélgettünk 3 honapig.Aztán mist kb 2 hónapja jóba lettünk újra.Megnyíltam most már èn is felé,de szerintem nem csak rám írt rám,mert sok lány barátja van.Na és Aztán sokszor beszélgettünk bla bla és tegnap storymra instán is válaszolt ami sok idő lehetett egyesével eljüldeni(ezt nem tudom elmagyarázni)és ma küldött egy olyat higy ha számíthatok rád küldj egy emojit.Küldtem is,és kirakott ugye storyba mert ugye így kell,és hozzám higy,,számítottam😂👌”nem rakott szivet,mindenki máshoz igen🤷‍♂️most ő mit érezhet irántam?barát vagy több(ja és amikor ír akkor ugy köszön hogy na sziaa)KÉRLEK SEGÍTSETEK

#szerelem #Messenger #insta #barátság.ok
2019. dec. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyébként ez tini párkapcsolatok kategória.
2019. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hű gyerekek... A szerelem az megy a fogalmazás meg nem.
2019. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha nem segítetek akkor ne írjatok,eleve szomorú vagyok az apukám miatt is,úgyhogy most ne témyleg.Fogalmazni nem tudok tény és való
2019. dec. 23. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivan apukáddal? Meséld el Hátha tudunk segiteni.
2019. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem,magánügy és fájni fog még jobban ha most elkezdem mesélni
2019. dec. 23. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg. Írd ki magadbol a nyavaját és valami talasztaltabb ember segít!!! Itt bármit kiirhatsz. Nem tudják ki vagy
2019. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!