Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baromira idegennek érzem...

Baromira idegennek érzem magamat az országban! Van köztetek, aki hasonlóan érez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elvileg magyar állampolgár vagyok, de semmi olyan nincs ami idekötne a szüleimen kívül. Utálom a strandokat/vízilabdát (hagyományos magyar rekreáció) és úszni se tudok. Hányingerem van a pálinkától/töménytől, raccsolok tehát nem tudom rendesen kiejteni az ízes r-betűs magyar szavakat. Kicsi a férfiasságom (Európában állítólag a magyaroké az egyik legnagyobb) és nem tudom az erőmet fitogtatni, mert nincs. Utálom a néptáncot, a mulatóst, a bulizást és szentimentális ember vagyok. Rosszul vagyok az ügyeskedéstől/s***nyalástól és jópofizástól. Nem szeretem, hogy alig csak pár hónapig van hideg ellenben imádom a nyirkos, hideg, északi nordikus éghajlatot és melankolikus tájat. Nem érdekelnek a "világ legszebb" magyar lányai, mert amúgy se vagyok vonzó. Amit szeretek az a (bab)gulyás, halászlé meg néhány hungarikum kaja. Amúgy tök idegennek érzem magamat, senkivel nem értek szót, nincsenek barátnőm/haverjaim.

2019. aug. 21. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Van politika kategória, ez oda való téma.
2019. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Hát...én rajongok a magyar konyháért,imádok zabálni,inni,nem raccsolok és a fäszom is kµrva nagy,imádom a gyönyörű magyar nőket,szeretem a magyar nótát,tudom táncolni a szászcsávási pontozót...falun élek,a Tiszához közel,szeretem ezt az országot,mert az szép,attól függetlenül hogy a vezetői szärok...de ha te szereted a hideget és ráadásul a fäszod is kicsi költözz fel az eszkimókhoz.
2019. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Nincs éppen igazad.

#2: Amit itt idehánytál annak szerinted van érdemi köze az én KÉRDÉSemhez?

2019. aug. 21. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Annyira szánalmas vagy hogy csak ilyen formában tudtam válaszolni.
2019. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért van olyan érzésem, hogy a kitiltás után visszatért a vékonypéniszű rém?
2019. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4: Bocsi, lehet nyersen fogalmaztam és senkit nem akartam megbántani még véletlenül se. Szóval nem érzem otthon magamat ebben a közegben és arra lennék kíváncsi, hogy csak én vagyok ilyen különc vagy ez nem egyedi eset?
2019. aug. 22. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Ezzel én nem megbántani szeretnélek, hanem ha átlátod ebben a pszichológiai okokat és magadra ismersz, akkor tudni fogod hogy miért érzel így.

És bár South Parkról van szó, tele poénnal, de van mögöttes tartalma.

2019. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Ne foglalkozz velük, kedves kérdező! Savanyú a szőlő, voltaképp csak magyarok. Én sem érzem magam jól a "hazámban" és még jópár korunkbeli gyűlöli a mutyizást, a nevetséges lózungokat, hazugságokat, ferdítéseket, csalásokat, magas adókat, alacsony színvonaltalan oktatást/eü-t. Éppen ezért egy dolgot tudok, de az holt biztos
2019. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
És az az, hogy innen menni kell annak, aki értelmileg és érzelmileg egészséges szeretne maradni/lenni!
2019. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én is idegennek éreztem magam, majd fogtam magam és elköltöztem egy másik országba.
2019. aug. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!