Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nő is érez egy ilyen...

Más nő is érez egy ilyen furcsa, kellemetlen érzést a nemi szervében, ha valami nagyon rossz, ijesztő dologra gondol?

Figyelt kérdés
Érzek ilyet tériszonynál,ha nemi erőszakra vagy kiszolgáltatottsagra gondolok,ha börtönre,bezártságra vagy hasonlo szamomra nagyon rossz dologra akkor lenn egy ilyen gorcsos osszehuzodas tortenik. De miert?
2019. nov. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Igen,de nem tudom mi okozza.
2019. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
77%
Én azt a gyomromban érzem.
2019. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha késésben vagyok, nagyon kapkodni kell akkor gyakran rámjön a szexelhetnék, gondolom a "most nagyon nem szabadna" érzés miatt, mert jó néha rosszalkodni, persze normális határokon belül van nálam ez a rosszalkodási vágy.

Szerintem normális ez nálad is, nem vagyunk egyformák, és különböző ingerekre így vagy úgy reagálunk. Van olyan is hogy sejtmemória, ha a felmenőid között van akit ért ilyen trauma, pl megerőszakolták vagy bántották magasban, vagy ledobták utána, vagy börtönben akkor erre emlékezhet a tested, mert öröklődött valahogy.

2020. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!