Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szereted a karàcsonyt?

Miért nem szereted a karàcsonyt?

Figyelt kérdés
Sziaasztok! Trollok kíméljenek légyszíves. Itt csak azok vàlaszàt vàrom,akik valamiért nem szeretik a karàcsonyt. Én példàul ezekért nem szeretem: jó pofizni a rokonokkal,holott egész évben le****arjuk egymàst. Minden bevàsàrlóközpontban tömeg van,mintha jönne a vilàg vége és soha,de soha többé nem lenne nyitva egy bolt sem. Idegbeteg emberekkel van teli minden,mert sok ember stresszel. Lehangoló,hogy nincs nyitva semmi. Nincs kedvem enni a koszos nagymama sütijéből.

2019. dec. 24. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Elég nagy troll feltételezés, hogy nem szeretem a Karácsonyt.
2019. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Biztos van még rajtam kívül pàr ember,aki nem szereti.
2019. dec. 24. 15:12
 3/27 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem. Ez az év legszebb időszaka :)
2019. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Én se szeretem, mert...!
2019. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Amikről írsz, azokat senki se szereti. De a karácsony nem arról szól! :)
2019. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Bele ne halj, hogy 3 napig nincsenek nyitva azok a helyek, melyek az év 98%-ában egyébként igen.

Érdekes, hogy ÉPP ilyenkor vágyik mindenki arra, hogy vesztegesse az üzletekben az idejét.

2019. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Én a feszült légkör miatt sosem szerettem. Hogy ha valami nem úgy sikerül, mindenki bestresszel, holott egy másik napon nem érdekelne senkit sem, ha valami nem sikerül vagy nem olyan lett (pl süti). Azért sem, mert feleslegesen dekkol anyám a konyhában látástól vakulásig, hogy 3 féle főfogás legyen, mert hát Karácsony van, és aztán sopánkodjon, hogy a felét ki kellett dobni, mert attól, hogy Karácsony van, nem lesz senkinek 5x akkora étvágya, mint bármikor máskor.

Illetve ami miatt még nem szeretem az utóbbi pár évben, hogy nálunk a közös családi vacsora ugyanúgy 5-ünkből áll, mint bármikor máskor. Nagyszülők már nem élnek egyik ágon sem, pár rokonnal tartjuk a kapcsolatot, de ők nagyon messze laknak vagy külföldön. Emiatt kicsit irigylem is azokat a sztorikat, hogy ide-oda mentünk nagyiékhoz, másik mamához, unokatesókhoz ünnepelni. Mert nekünk ez nincs meg. Emiatt nekem nincs is kedvem ünnepelni, mert ugyanolyan napnak számít, mint egy bármelyik másik.

Illetve mivel párommal nem akarjuk, hogy abból álljon az egész ünnep, hogy ide-oda kocsikázunk, hogy mindenhol töltsünk időt, ezért mindketten csak a saját családjánál van, és majd ha hazamegyünk az ünnepek után, mi akkor fogunk úgymond kettesben kicsit "karácsonyozni" majd 27-én.

Nekem ezek miatt nem számít nagy ünnepnek, és nem is készülődök semmire se.

Ajándékot persze azt vettem mindenkinek, pár apróságot, de mégis legyen valami. De inkább csak azért, mert tudom, hogy én is fogok kapni.

2019. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 nemaRendőrség ***** válasza:
41%

Nálunk a karácsony a gyerekekről szól. Még az voltam tartottuk, mikor idősebb lettem nem.

Most hogy újra vannak gyerekek(tesómnak) megint tartjuk, de kb csak addig még velük vagyunk

2019. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat :)
2019. dec. 24. 16:34
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem szeretem, mert mindenki idegbeteg ilyenkor a családban, csak a veszekedés megy, ez nem jó az nem jó, ne úgy csináld, stb. Mellette egész nap üvölt a tv, mert hát miért ne. Meghitt nyugalom egy nagy nulla. Mindenkin látszik, hogy a háta közepére kívánja az egészet, de hát muszáj karácsonyozni, mert jajj megszólnak a rokonok.
2019. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!