Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyiket szereted jobban: a...

Melyiket szereted jobban: a karácsonyt vagy a nyarat?

Figyelt kérdés
Szerinted jobb lenne ha nyáron lenne a karácsony.

2015. nov. 1. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nyarat,nincs fűtésszámla.Plusz én az év minden napján szeretem a szeretteim.
2015. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább a tavaszt és főleg az őszt. Nyáron túl meleg van, télen túl kevés a napfény.

Nekem teljesen jó ott, ahol van, úgysem igen ünneplem. Összejövünk a párom anyjánál s ennyi. Fát sem állítok.

2015. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karácsonykor a nyarat!

Itt, Ausztrália északi partján...

.

Egy vallási ünnepből származó, már-már népünnepély szintű ünnepet kérsz hasonlítani egy évszakkal.

Tudnám a választ, ha te elárulnád: melyiket szereted jobban: az autóbuszt, vagy a sült csirkét...

2015. nov. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt másért szeretem, de mindkettőt nagyon. :)
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom a nyarat, 1 hónapig tudom kb. élvezni, meg egyszer az évben szeretek tengerpartra elmenni nyaralni, de ennyi.


A telet, tavaszt, őszt mindet imádom, sokkal jobban lehet ilyenkor kirándulni, kimozdulni, élményeket szerezni, nem kell belehalni a 40 fokos hőségbe.


A karácsonyt meg különösképp szeretem, azt szoktam mondani a férjemnek, hogy lehetne egy évben 2x is :D

2015. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a tavaszt meg az őszt szeretem a legjobban, mert nem bírom sem a nagyon meleget, sem a nagyon hideget. A karácsonyt nem laknám nyárra, nekem úgy elveszne a hangulata, mert fura lenne topban, sortban énekelni a fa előtt a Mennyből az angyalt, a havas táj és a nem virágzó fák hozzápasszolnak a hangulathoz, és a karácsony illataitól, amiket amúgy imádok, nyáron tuti hányingert kapnék, annyira erősek és fűszeresek. Nyár és karácsony közül az utóbbit választanám, mert ugyan a hideget sem kedvelem, de legalább az ellen tudok tenni réteges, meleg öltözködéssel, és nincs tőle fizikai rosszullétem, mint a nyári kánikulától.
2015. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!