Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a karácsonyt? Ha...

Kriszti83 kérdése:

Szereted a karácsonyt? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:45
1 2
 1/12 M@x ***** válasza:
79%

szeretem a karácsonyt mert összehozza a családot és békés és szeretettel teljes, s ilyenkor szoktam ajándékozni az osztályban!

meg persze nem utolsó sorban ott a karácsonyfa alatti sok-sok meglepetés

szóval IMÁDOM A KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretem a karácsonyt,mert ünnep:/ De viszont a bejglit szeretem:DD
2010. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szeretném a karácsonyt ha együtt lenne a család.Viszont nagyon imádom a karácsony hangulatát,ahogyan feldíszítenek mindent,az utcát,a várost,a lakást,minden csodálatos fényben és csillogásban tündököl ami örömöt hoz a szívembe,de persze néha eszembe jut,milyen jó lenne ha nem csak ezek az apró dolgok boldogítanának,hanem az igazi szeretet egy igazi családban.
2010. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezekért szeretem:

-meghitt

-szeretetteljes

-együtt van a család

-szép a karácsonyfa

-sok kaja :D

2010. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Imádom, mert együtt van a család, díszíthetünk mindent és én elég kreatív vagyok, meghitt, szép a karácsonyfa, sok az ajándék. Ezért nagyon szeretem.
2010. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem a karacsonyt! Mar elottem leirtak, hogy miert.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
54%

Nekem a karácsony már évek óta semmit nem jelent, vallási téren kívül persze.

Viszont ilyenkor minden olyan szép,főleg ha hó borítja a tájat.A szünet meg csak dob az egészen..*-*

16/L

2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szeretem...:)Azért mert együtt van a cslád és igazából mindenért ugy szeretem ahogy van...:)
2010. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Amikor kicsi voltam és minden rendben volt a családdal akkor imádtam, de most, hogy a családom apró darabokra hullott inkább otthon döglődök és facebookozok. :/ A karácsony számomra boldogabb a Petvilleben, mint élőben...

L/14

2010. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szeretem a Karácsonyt :) Az egész hangulatot, a fahéj, a narancs, a szegfűszeg, a fenyőágak illatát... Ajándékot adni is szeretek azoknak, akiket szeretek. Ezért is kedvelem ezt az oldalt: [link]
2010. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!