Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karosszérialakatosnak tanulok...

Karosszérialakatosnak tanulok és hegesztünk CO2-val, és azt hallottam, hogy ha az embernek van pirszingje akkor belesülhet abba a területbe ahol van a pirszing hegesztés közben, ez igaz? SOS

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ínyfake pirszinget és egyet orrba, de nem szeretném ki-be rakosgatni.

2019. dec. 25. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd meg, milyen anyagból készül a piercing, annak mekkora az olvadáspontja és nézd meg a behelyezett piercing területén mekkora hőmérséklet ér.


amúgy igen balesetveszélyes, munkavédelmi szempontból lehet nem is engedélyezik, hogy hegesztés közben viseld ezeket.

2019. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pajzs alatt full mindegy, mi van. Az is fura lenne, ha orral vagy ínnyel kellene beleakadnod valamibe. Persze lehet, hogy csak én nem gondoltam valamire, ez esetben homályosítsatok föl légyszi!
2019. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Orvosi fémet szeretnék beletetetni. Megkérdeztem 1-2 embert és ők azt mondták, hogy nekik semmi bajuk nem volt vele. Fogalmam sincs, hogy most akkor mi is legyen ezzel az egésszel.
2019. dec. 25. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahely nem fogja engedélyezni. Ha lenne vele gond ha nem.
2019. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel nem szeretnék később ebben így fizikailag dolgozni így nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Mennék szeretnék egyetemre érettségi után, szóval mire még én dolgozni fogok, lehet meg is unom és magamtól kiveszem, de egyenlőre úgy néz ki, hogy holnap meg is csináltatom.
2019. dec. 25. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt ne téveszd szem elől, hogy a mester simán megvétózza, ha olyan, és akkor ki-bepakolgatás vagy elunás és beforrni hagyás a program...
2019. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!