Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondják károsnak a...

Miért mondják károsnak a hegesztést?

Figyelt kérdés
Szóval megértem, ha káros. Hisz sok hegesztõ csak egy olcsó vacak pajzsot használ. De ott vannak a frisslevegõs pajzsok is amik védik a fogat, a szemet, a port és a gõzt pedig kiszűrik. Igen, tudom drága dolog, de akkor miért megy a sírás, hogy káros? Védõfelszerelés nélkül minden káros. Külföldön meg alapból adnak ilyen pajzsokat, de szerintem egy magyar hegesztõ is meg tudja venni, már ha ér 208 ezret az egészsége.

2019. jan. 9. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondják, hogy egy átlagember viz alatt megfullad 5 perc elteltével. Ki érti ezt a hülyeséget? Vegyen buvárruhát! Tovább is van. Mondjam még?
2019. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Nem mindog költhetünk,vagy van lehetőségünk arra adni pénz,amire igazán kell,hogy teljesen védjük magunkat. Legtöbbször mi embetek úgy gondoljuk,elegendő az olcsóbb,vagy kölcsönkért.

És azért mehet a sírás,hogy káros mert hát az is..tesóm,múltkor csak kétszer pillantott oda,mikor apukám hegesztett,és már aznap este begyulladt a szeme,és nem direkt nézett oda.

2019. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vantel ***** válasza:
100%

Egészségnek kimondottan használ a füst és a fémgőz és az ionizáló sugárzás.

Nem is értem iskolában miért nem adják minden szünetben.

2020. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!