Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a durvább? fingani a...

Melyik a durvább? fingani a nagycsaládban vagy örökösödési háborút folytatni a testvérekkel?

Figyelt kérdés
A jelenet a következő.. Nagycsaládban folyik a beszélgetés a nappaliban. Egyszercsak egy öblöset fingottam, mire anyám eléggé szörnyülködött hogy mit képzelek én stb, persze másik rokon mondta h nyugodtan toljad, inkább az jöjjön ki mint a mentő. Utána néhány perccel a téma egy örökösödési harcba torkollott 4 testvér közt hogy kinek mennyi jár és hogy ki fogják egymást semmizni stb. Aztán én meg anyámnak mondtam hogy na látod... inkább mindegyik fingott volna ami szerintem kevésbé akkora gond mint a pénzért szétmarni egymást. Erre anyám még mindig köti az ebet a karóhoz hogy de márpedig az én esetem durvább.

2019. dec. 25. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, h a közjegyzővel vigyázzni kell. Ezek csak úgy zsebretennének 60-80 ezret. Más halálán élősködnek.
2019. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2. hosszabb, rosszabb, bonyolultabb.
2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!