Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek kötekedni velem?

Figyelt kérdés
Mikor suliba jártam, folyton belém álltak, sokszor megütöttek. Bár megvédtem magam, semmit nem ért. Most ugyanez megy, csak interneten. Máshol nincs lehetőségem beszélgetni senkivel, de már ott tartok, hogy jobb is. Folyton kötekednek velem, valaki pl azért jelölt be Facebookon, hogy megírhassa, milyen csicska vagyok, stb, stb. Miért jó ez akárkinek is? 18L
2019. dec. 25. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jársz ahol lányokat ütnek meg?
2019. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1# Még általánosban volt ez, középsuliban csak beszólogattak, egy fokkal jobb volt...
2019. dec. 25. 22:13
 3/4 anonim válasza:
100%

Majd rájössz hogy semmit nem számítanak ezek az emberek. Saját magukkal van a legnagyobb bajuk.

Emberileg nullák, csordaszellem van.

Túl kell élni, tanulni és egy normális munkahelyet keresni vagy vállalkozni.

Engem is bántottak, aláztak, pedig okot nem adtam rá, csak buli, pia és cigi helyett inkább önfejlesztéssel foglalkoztam. (Nem voltam “nyomi”, se kitűnő tanuló, sőt elég jóképű gyerek vagyok állítólag, és sportolok is)

Bejött. Azok akik akkor belémàlltak (de rossz így fogalmazni) most sehol nincsenek, én pedig szépen lassan haladok a cél felé.

Persze nem lehet kitörölni ezeket a dolgokat, mindig ott marad az emberben, de át kell alakítani hogy motiváljanak a jobb elérésére.

2019. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert hagyod.
2019. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!