Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek balhézni/kötek...

Miért szeretnek balhézni/kötekedni az emberek?

Figyelt kérdés
Én boxoló vagyok mégsem vagyok kötekedő típus mert nem látom értelmét. Szerintem agyatlanság mindenféle komolyabb indok nélkül egyből keménykedéssel megoldani a problémákat.
2016. jún. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Fizikai fenyegetés egy módszer hatalomgyakorlásra. Köznéven elnyomásra.

Azért csinálják, mert működik. Csak visszafele is elsülhet a fegyver időnként ugyebár. :)

2016. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Ő boxoló. És még hangoztatja is.

Fú de kemény lehetsz. És mégsem kötekednél.

Naggyon jó ember lehetsz. Gondolom ez akart lenni az üzenet.

Kötsög.

2016. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 13:45 válaszoló!

Vegyél be sürgősen egy nyugtatót :D

2016. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az hogy boxoló vagyok azért volt fontos a kérdéshez mert én meg is tudom magam védeni mégsem kötekszem feleslegesen és igen is ettől becsületesebbnek érzem magam.Nem tudom ezzel mi a problémád kedves 2. válaszoló?
2016. jún. 15. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Az hogy az egész kérdésed lényege hogy ezt hangoztasd.

De gondolom azt sem érted hogy ez miért ellenszenves.

2016. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésem lényege az amit vastagbetűvel lát az ember és hozzá van egy kis magyarázat alatta. Nem emeltem ki hogy küzdősportos vagyok csak beleírtam,persze nem ok nélkül. Mint ahogy az előbbi kommentben írtam én meg is tudom védeni magam,de nem mindenki jár küzdősportra és ugye attól még hogy 100kg valaki nem biztos hogy tud verekedni.Szóval nem tudom mi vezeti rá ezeket az emberek hogy hobbiból kötekedjenek.Azt hiszik hogy ettől menők lesznek?Vagy valami más ok miatt? Erre szerettem volna választ kapni.
2016. jún. 15. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:
De elfogadom a te álláspontodat is miszerint ez ellenszenvés megnyilvánulás volt. Nem vagyunk egyformák
2016. jún. 15. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem megakarjàk mutatni , hogy ők felette állnak mindenkinek vagy valami nem stimmel nàluk.Itt is van olyan ember , aki ismeretlenül lehülyéz stb holott elég normàlisan osztottam meg a gondolataimat.Én nem szeret kötekedni, de néha muszàj.:(
2016. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!