Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért szeretnek kötekedni?

Miért szeretnek kötekedni?

Figyelt kérdés
Ma egyedül vàrtam a vonatomra, ès jött 4 cigàny akik kötözködtek mindenkivel, ès belèm is belèmkötöttek. Furcsa mert egyedül nem mernek, csak amikor többen vannak vagy alkohol hatàsa alatt vannak. Én ha haverokkal vagyok akkor se kötök bele senkibe ès a haverok se. Akkor a cigànyok mièrt? Nem akarok gyûlölködni de èrdekelne hogy ez ilyen betegség, vagy népszokàs a krònikus kötözködès xd
2012. febr. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Náluk szokás ez a "csordában" dolog. Csordában lopni járni, csordában elverni a pénzt, csordában kötekedni.
2012. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg a fenyegetôzès hogy ìgy kicsinàlnak meg úgy elvàgjàk a torkod..
2012. febr. 16. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd meg a balliberálisoktól(zsidók),majd ők elmagyarázzák hogy egy rohadt rasszista vagy hogy már csak ez a kérdés is felmerült benned :) !!!


A cigányok meg ilyenek.EZ az oka amiért gyűlölik őket mindenhol.Én voltam egy Csendes óceáni szigeten

és ott is voltak!!!!És a helyiek ugyanúgy gyűlölték őket és mondták hogy kerüljük el azt a részt éjszaka!

Ez nevetséges nem?

2012. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha gyûlölik õket akkor azt okkal teszik. csak úgy senkit se szoktak..cigànybûnözès..: )
2012. febr. 18. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!