Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz ha egy 24...

Az mennyire gáz ha egy 24 éves férfi az anyját hívja át egy könnyű szerelési munkára?

Figyelt kérdés
Közben nem is nézi, hpgy hogyan csinálja, ergo nem tanulja meg és következő alkalommal is az anyját kell hívni.
2019. dec. 26. 20:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

#2: Sajnálom szerencsétlen párodat, hogy egy olyan "nőt" fogott ki, akinek a férfiasság a karbantartói képességekkel egyenesen arányos.


Egyébként meg nem vagyunk egyformák. Van, aki ehhez ért jobban, van, aki ahhoz. Nehogy már attól legyen valaki férfi, hogy mennyire jól barkácsol. Ez kb. olyan, mintha a nem lenne az nő, aki nem tud mesterszakácsokat megszégyenítő módon főzni, és nem azt lesi, hogy mikor mit moshat ki.

2019. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
11: ez a 'szerelési munka' a főzésben a tea, virsli, tojásrántotta kategória, nem mesterszakács szint 😁
2019. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%

Én sem értek hozzá.

Egyrészt manapság már a YouTube-on mindenre van tutorial videó angolul, ami alapján simán meg lehet csinálni, bonyolultabb munkákra pedig szerelőt hívok.

Egyébként ez tiszta középkor, hogy valaki szerint ez a férfiasság szintmérője. Ennél még az is normálisabb, ha az a férfias, aki minél inkább izmosabb.

2019. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Igen 13-as??? ! :D

Szerinted mi a "férfiasság fokmérője"?

Hogy mennyire van bezselézve a hajad és mennyire van kiszedve a szemöldököd? Vagy hogy mit csinálsz a haveroddal filmnézés címszó alatt!?

Jó hogy nem már egy életképtelen szarcsimbóknak kell lenni aki anyucit hívogatja ha összecsuklik a szárító.

Milyen középkor te terhelt!? :D

Azt sem tudod mit jelent FÉRFINAK lenni.

De böfögni a baromságaidat azt tudod.

Tutorial videó mi???! Istenem.... mennyire életképtelen nyomorék ez a generáció.... pfff....

2019. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
13: ez nem a férfiasság, hanem az életképesség fokmérője. Egy nagyobb gyerek is fel tud tenni egy wc ülőkét vagy kicserélni egy égőt.
2019. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%

Hogy mi a férfiasság fokmérője?

Hát, sokkal inkább például az, hogy el tudod-e tartani a családot. Vagy hogy, ha az anyád bántja a feleséged (anyós - menny konfliktus) ki mersz-e állni a feleséged mellett? Határozottság és valamiféle stabil értékrend, ami alapján éled az életed.

Tulajdonképpen a család irányítása, és megvédése, mind anyagi, mind verbális, mind adott esetben fizikai szinten.

Szerintem ettől férfi a férfi, és nem attól, hogy fel tud-e fúrni egy polcot. Ahogy a nő sem attól nő, hogy finom pörköltet tud főzni.

2019. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

“Istenem.... mennyire életképtelen nyomorék ez a generáció.... pfff...“

Hát, igen, tudod nálunk itthon nincs semmi fény (kiégett minden égő), minden a földön hever (sajnos nem tudunk polcot felfúrni), és szaros a wc (sajnos a WC-deszkát sem tudjuk beállítani).

Valahogy így képzeled? :D

Egyébként ezek annyira primitív egyszerű dolgok, hogy amit nem tudtam, egy negyed óra alatt megtanultam Youtuberól, úgyhogy aztán tényleg marhára életképtelen lehetek. :D

De világéletében nem érdekeltek a műszaki dolgok, férfi létemre, úgyhogy nem is nagyon vagyok benne otthon. Ha valaki szerint ettől nem vagyok férfi, az egy vélemény, az meg mindenkinek lehet.

2019. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17: nem is kell, hogy érdekeljen. Nem ezt írták. Engem se érdekel, de meg tudok alap dolgokat csinálni. A kérdésben szereplő meg nem. Minek véded?
2019. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
35%

Nem védem.

De visszautasítom, hogy a férfiasság fokmérője a múszaki dolgokban való jártasság legyen!

Ha nem is ért ezekhez a dolgokhoz, attól még nem lesz kevésbé férfi.

2019. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19


"De visszautasítom, hogy a férfiasság fokmérője a múszaki dolgokban való jártasság legyen!"


Itt nem a műszaki dolgokban való jártasság a lényeg, hanem hogy egy problémát hogy oldasz meg. Aki ennyit nem képes önerőből megoldani, attól mit lehetne várni az élet más területein?

Én is elvárom, hogy egy nő tudjon krumplis tésztát készíteni, meg át tudja pelenkázni a gyereket, és jogosan várja el ő is tőlem, hogy ki tudjam cserélni a bicikli kerekét.

2019. dec. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!