Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm, hogy nőnek születtem...

Gyűlölöm, hogy nőnek születtem, és egyfolytában a páromra irigykedem. Ez a kapcsolatunkat is mérgezi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A női létnek csak hátránya van, akárhogy is nézem. Minél idősebb leszek, annál több női szarsággal szembesülök és egyre nehezebben viselem, hogy a sors így kicseszett velem. Már ha a barátomra nézek állandóan az jut az eszembe, hogy neki mennyivel jobb!

1. Nem menstruál. Nem görcsöl. Nem rázza a hideg. Nem változik egy sértődékeny, érzékeny sárkánnyá havonta egyszer.

2. Nem szenved az alig kiírtható hüvelygombás fertőzésektől. Merthogy ha elkapja is tünetmentes nála, naná.

3. Nem neki kell szülnie. Ami k*rvára fáj.

4. Nem ő terhes 9 hónapig. Nem szenved a nagy hasával, nem ő nem tud aludni, nem neki kell odafigyelnie hogy mi a szart eszik.

5. Neki a szex élvezet, semmi de semmi több. Nekem meg aggodalom -kiszakad a gumi, terhesség- és fájdalom - ha behatol, ha túl erősen csinálja (a szüzesség elvesztése is kiknek fáj csak??)

6. Az orgazmust is nőknek nehezebb elérni

7. Ha baleset történik az ágyban, és nem kéne gyerek, akkor is a nőnek kell felborítania a hormonháztartását a 72 órással (nyilván)

8. A párom pont nem, de rengeteg pasi még azért is képes rinyálni mert óvszert kéne húznia... Inkább a tablettákkal is a nő szenvedjen, hogy naponta gondoljon rá.

9. Ezekből következően abortusz és következményei. Míg a pasi vígan éli életét

10. Menstruációtól független hangulatváltozások

11. A férfi elvárja a nőtől: főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés. A társadalom (+megélhetés) elvárja a nőtől: munka. A párja elvárja a nőtől: ne hanyagold el magad. Kösz b+.

12. Szőrtelenítés. Mindenhol.

13. Nőgyógyász évente egyszer. Minimum.

14. Rengeteg kellék, mütyür, szarság utazáshoz pl. (és itt nem a felesleges ruhakupacokra gondolok, hanem ilyenre, hogy betét, tampon)

15. Irracionális gondolkodásmód. Nulla gyakorlatiasság

16. Nehezebb munkát találni.

17. A nők egyfolytában fúrják egymást, pletykálnak, nyavalyognak, hisztiznek. A férfitársaság fényévekkel jobb.

18. Az utcán sem a férfiakat erőszakolják meg...

Biztos van még, egyenlőre ennyi jutott az eszembe.


A kérdés hogy mit tegyek? Hogy ne ezek jussanak eszembe akárhányszor a páromra nézek. Hogy ne mérgezze a kapcsolatunkat.



2015. dec. 25. 16:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
67%
menj pszichológushoz
2015. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
62%
Leszbikussag. Nem fogsz a parodra irigykedni ;-).
2015. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
47%
Ez a péniszirigység. Nem hinném, hogy nemváltoztató műtéten kívül bármi is segítene. Pszichológust azért tervezz be a közeljövőben.
2015. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanilyen erővel a férfilétről is lehetne írni egy csomó negatívumot.
2015. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy normális válaszokat szeretnék. És ne azok írjanak, akiknek a legfőbb életcéljuk a gyerekszülés. Sokszor. Ők úgysem értik meg.

Leszbikusság szóba se jöhet, akkor már inkább aszexuális leszek.

Miért mennék pszichológushoz? Talán nincs igazam a fent írtakban? Egyszerű ezt írni minden problémára, olyan mintha semmit nem írtál volna.

4-es lennél szíves kifejteni, hogy mennyi mindentől szenvednek a férfiak...?


Privátíró:

21/L

Azóta zavar, mióta párom van. És nem csak engem, ismeretségi körömben is van ilyen lány.

2015. dec. 25. 16:52
 6/56 anonim ***** válasza:
73%

Keress fel egy szakembert.


Mindazonáltal ez RÁD jellemző, nem az összes nőre. Ezért lenne jó, ha beszélnél valakivel, aki valós dolgokat tud mondani neked ezzel kapcsolatban és nagy gyakorlata van.

2015. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem neekd valami komoly pszichikai problémád van.


Nekem nöként egyetlen általad felsorolt dolog sem fordul elö úgy, ahogy említed. Soah enm akartam volna férfi lenni, örülök, hogy nö lehetek.

2015. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
70%
első vagyok. nem bántásból írtam a pszichológust. sajnos Magyarországon szitokszó a pszichológus, pedig ha valami gond van, orvoshoz fordul az ember. és ahogy olvastam elég nagy a problémád
2015. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az segítene, ha a férfiak részéről is összegyűjtenél egy ilyen listát. Akartam írni neked egy párat, de semmi nem jutott hirtelen eszembe :DDD
2015. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
64%
Te inkább beteg vagy.Orvosi eset.Mióta kell szülni?Egyáltalán nem kell.Sárkánnyá is azért változol,mert magaddal nem vagy kibékülve,így akarsz érvényesülni.A nagy hanggal.A szex a nőnek is élvezet.Főleg ha izgalmas,szexi a párja.Nekem a férjem olyan izgató a számomra,hogy előjáték alig kell,van,hogy kb.2 perc alatt orgazmusom van tőle.És hüvelyi!!!Hozzám sem kell szinte nyúlnia.A sorozatosról nem is beszélve.Imádok nő lenni,sminkelni,frizurát készíteni,főzni és élvezni az elismerést,hogy ízlik a főztöm,szeretem,ha illatos,rendezett a lakás és én is.Szóval neked igazából nem az a bajod,hogy nőnek születtél,szimplán boldogtalan vagy!
2015. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!