Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz ha egy 24...

Az mennyire gáz ha egy 24 éves férfi az anyját hívja át egy könnyű szerelési munkára?

Figyelt kérdés
Közben nem is nézi, hpgy hogyan csinálja, ergo nem tanulja meg és következő alkalommal is az anyját kell hívni.
2019. dec. 26. 20:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

Előző, tőled jogosam várja el, de nemcsak olyan primitív emberek vannak mint te.

Engem nem érdekel milyen krumplistésztát főz a nő mert nem eszek ilyen primitiv proletár ételeket mint a krumplistészta, főzni pedig mindenki tud aki képes elolvasni egy receptet.

Ugyanúgy bárki 5 perc alatt megtanul bármilyen ezermester munkát egy youtube video megnézésével. Szó szerint azt se tudtam mi micsoda a motortérben, 1 hónappal később levettem a hengerfejet egyedül.

Primitiv, buta ember aki a barkácsolásra veri magát. Nekem sokkal fontosabb hogy lelkileg egy hullámhosszon legyek a párommal, mellettem semmi szükség profi szaros pelenkázónak és krumplifőző cselédnek lennie.

2019. dec. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a krumplistészta finom.
2019. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lesz egy étel primitív és proletár? Egyre nagyobb hülyeségeket beszélsz.


A youtubeos szereléseket meg inkább hagyjuk. Jópár ilyenből lessz utána az, hogy jöttek hozzánk, hogy legózzuk össze a szétszedett motorját, mert levenni bárki képes egy hengerfejet, a problémák a visszarakáskor jelentkeznek. Meg ugye összerakják szarul, mi meg keressük meg, hogy mit cseszett el. Volt, több olyan ügyfelünk is amelyik fél milliós kárt csinált egy ilyen vezérlés, kuplung, meg hengerfej tömítés cserével.

Te nem csinálsz semmi ilyesmit, de a szerszámok, a nyomatékkulcs, az emelő, a bakok, esetleg a célszerszámok is mind ott voltak kéznél.

Rendben van, hogy védeni akarod az igazad, de hazudni azért nem kéne.

2019. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj itt a szándék. Ha már legalább nem vagyok képes megcsinálni egy dolgot és ugrasztom anyámat, akkor folyamatosan nézem, hogyan csinálja, megkérem, hogy magyarázza, hogy legközelebb már ne legyek kiszolgáltatva annak, hogy ő jöjjön. A srác is megnyithatta volna a youtube videókat, de nem tette.
2019. dec. 27. 10:31
 25/29 anonim ***** válasza:
19: fuuu, te direkt nem akarod érteni? Itt nincs szó műszaki dolgokban való jártasságról. Égőcsere bakker. Ez nem műszaki jártasság. Én sem mondom a tojásrántottára, hogy konyhaművészet.
2019. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Értem, de akkor sincs így.

Nekem egy férfi nem lesz kevésbé férfi, ha nem tud egy égőt kicserélni, ahogy egy nő sem lesz kevésbé nő, mert nem tud egy rántottát megcsinalni.

Önállótlan lesz, az igaz, de ezek akkor sem a nemi identitások fokmérői, ezt akartam csak elmondani.

2019. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

finom a krumplis teszta akkor egyed :D semmi de semmi tapanyag nincs benne de ne zavarjon :D 2 fele szenhidratbol all :D ha azt eszed ehen doglesz a tapanyaghianytol :D

amugy korabban nem csinaltam ilyesmit, de miota van autom 5 perc alatt minden szerelest elvegzek :D semmi nehezseg nincs benne :D

de a feknek pl. nem allok neki mert nem vagyok hulye

az nem tartozik egyaltalan a muszaki erzekhez h égő csereles, olyan ember nyilvanvaloan nincs, aki nem tud kicserelni egy egot, max egy fogyatekos:)

tovabbi jo krumplistesztaevest es furas faragast addig en elleszek magamnak ertelmes dolgokkal :D

2019. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27#

A változatos táplálkozásról hallottál már?



Szóval a fékhez nem mersz hozzányúlni, mert az veszélyes(megjegyzem, abban nagyon nehéz elcseszni valamit), de a motorhoz(amiben nagyon egyszerű kárt tenni), bátran hozzányúlsz, mert az teljesen biztonságos. Elvégre, ha 120-as tempónál áll be teljesen a motor, az nem ránt egy hatalmasat a kocsin, ha leesik az ékszíjtárcsa az nem találhatja el a mögötted haladót, ha leszakadnak a bakcsavarok akkor nem fog a motor a földön landolni és szintén nem ránt hatalmasat a kocsin. Meg gondolom a 500 ezer-1.5 millió forintos kár is semmiség neked.


Gondolom amikor még tanuló voltam, azért fékbetétcserét kaptam első melónak, mert be akartak dobni a mélyvízbe és nem akartak holmi hengerfejezéssel untatni.


Miért bizonygatod még mindig a hülyeséget? Ismerd be, hogy te nem értessz semmi ilyesmihez, vagy egyszerűen csak hagyd abba a kommentelést.

2019. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces, de nem gáz. :) Ha jól nézel ki és amúgy a személyiséged is bejövős akkor még aranyos is. XD
2019. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!