Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki huszas...

Miért lesz valaki huszas éveiben öngyilkos?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki ilyen idősen jelzi szándékát, akkor a legtöbben csak nevetnek, hogy "olyan fiatal vagy még, szinte gyerek, előtted az egész élet, meg se forduljon ilyen a fejedben stb."


Tehát főleg az érdekelne, hogy mik lehetnek az okai a korai öngyilkosságnak.


Ha esetleg vannak itt ilyen gondolatokkal küszködő emberek, leírhatnák tapasztalataitokat, miért dobnátok el az életet.



2019. dec. 27. 19:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem csak a 20-asok de még annál lejjebb is. Ott is rengeteg van főleg az ismerőseim. Nemtom nekem irritál amikor bajuk van a kis tiniknek hogy öngyilkos akar lenni mert összeveszett a legjobb barátjával vagy nem azt kapja meg amit akar. A következményeket elkell viselni és túl tenni magunkon. Ha már nem pozitív az ember akkor ott már gondok vannak. Én optimista vagyok én szoktam a barátaimnak segíteni persze akik jó hatással vannak rám. Öngyilkosnak lenni? Az nem megoldás. Nem élhetnek a múltban hanem a jelenben. Ha valakinek rossz az élete és már nem akart családot? Ezt ő választotta. Mindenkinek ott van előtte a lehetőség csak a biztos utat kell válassza ahol boldog lehet. Én 20 vagyok és igen boldog vagyok pedig nincs párkapcsolatom és nem tervezek öngyilkosságot. Nekem ott van pár barát akik fontosak nekem és a rossz embereket meg messzire elkerülöm. De tényleg az öngyilkosság nem megoldás. Amit választottak és belefáradtak azt elkell viselni
2022. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!