Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám nagyon furcsán viselkedi...

Anyám nagyon furcsán viselkedik,1 perc alatt az összes érzelmet ki tudja fejezni, ami nagyon megjeszt! Mi a baja?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő anyám viselkedése, egyik pillanatban nevetünk a többiekkel, aztán egyszer csak halálra vált arccal csak néz maga elé. Megkérdezem ,hogy mi a baja, azt mondja, hogy semmi. Aztán újra nevet, azán hírtelen sír. Meg néha magában képeket vág (arckifejezés) Látom h,ogy vezetés közben, mintha beszélgetne valakivel. Pl olyan, hogy "Hát ezt nem hiszem el" (szavak nélkül csak az arcjáték).. Egyik pillanatról a másikra megváltozik a hangulata.


És olyan furán viselkedik, hogy pl. megkérdezem ,hogy miben segítsek neki, mondja hogy semmiben, köszönöm. Aztán 2 perc és üvölt, mint a sakál, hogy sosem segítek neki.


Ilyenkor ilyeszt meg a legjobban, nem tudom hogy mi a baja.


2019. dec. 27. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És azt kérdezted már tőle,hogy adott pillanatban

veled van-e baja,vagy mással?

2019. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen. Kérdeztem, de vagy úgy jött, hogy jajj dehogy.. csak úgy az élettel. Vagy azt mondja mosolyogva, hogy nem. nem rád. magamra. És sose árul el semmit. Mindig titkolózik. Látom ,hogy baja van, minden nőn nagyon meglátszik, ha valami nem olyan, mint megszokott, de nem, semmi baja. Közben meg ő jön nekem, hogy a komunikáció a legfontosabb, hogy megértsük egymást. Mi a baj? Semmi. De, látom ,hogy baj van. MONDOM, HOGY SEMMI!!!! Ezt mint a sakál üvöltve. Akkor én rendszerint a félelemtől, az ijedtségtől bezárom amgam a szobába és sírok. Igen, ennyi évesen is sírok. na ez van. mert egyszerűen szomorú vagyok. Attól, hogy anyámnak rossz, és attól, hogy nem mondja meg, hogy mi a baja.
2019. dec. 28. 13:48
 13/17 A kérdező kommentje:
17/f :/
2019. dec. 28. 13:49
 14/17 A kérdező kommentje:
és az én kedvemet is elrontja, meg mindenkiét! Boldogan karácsonyozunk, mindenki vidám, egyszer csak amikor behoz egy tányért, lecsapja az asztalra, leül és halálra vált arccal "létezik" a társaságban. Mikor mindeki értetlenül néz, hogy vajon mi a franc történhetett a konyhában az a 2 másodperc alatt és megkérdezzük, hogy mi a baj, akkor meg mondja ,hogy Semmi. Úgyse érdekel. (Pedig eléggé a középpontban forgott..) Nem annyira, csak úgy, hogy nagyon angy részét kiveszi a közös létnek.
2019. dec. 28. 13:52
 15/17 anonim ***** válasza:

"Akkor én rendszerint a félelemtől, az ijedtségtől bezárom amgam a szobába és sírok. Igen, ennyi évesen is sírok. na ez van."


Ez nem életkor kérdése,lehet,hogy én is sírnék 38 éves férfiként.Vagy simán agyf4s7t kapnék.

2019. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát jó, de valahogy én nem tudom elképzelni, hogy kortársaim "sírjanak"
2019. dec. 28. 15:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy sírsz, ez még olvasva is elég ijesztő számomra. Szerintem látnia kéne egy orvosnak. Neked sem tesz jót egyáltalán ez az egész, és nyílván anyukáddal sincs minden rendben, mióta tart ez?
2019. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!