Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Szabó Péterről?

Mi a véleményetek Szabó Péterről?

Figyelt kérdés

És a munkásságáról?


Megmondom őszintén, hogy 3 évvel ezelőtt még én is sokat hallgattam, viszont ma már csak röhögök rajta, egyszerűen szánni-valónak találom az egészet, és még szánni-valóbbnak azokat az embereket, akik ezért fizetnek!


2019. dec. 31. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
74%

Szélhámos. Ráadásul a másik szélhámos, Brian Tracy másolata.

Amikor megjelennek az oldalon az állítólag magától származó idézetei, azok is csak egy szóval átírt korábbiak.


Az egész tanításának lényege, hogy ne foglalkozz a körülményekkel és figyelmeztetésekkel, csak menj a saját fejed után. Eközben azokat a rokonaid/barátaid zárd ki az életedből, akik lebeszélnek, mert 'ők valójában irígyek'.

Természetesen az esetek 90%-ában beleszaladnak az emberek a pofonba, amiből ha fel is eszmélnek, már nem tudnak kapaszkodni a korábban kizárt 'irigyekbe'.

2019. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mit nem értettek benne. Mintha olyan meglepő dolog lenne, hogy egy szélhámos hantázik. :D
2019. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
# te kezdted :D
2019. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Fú gyerekek, annyira örülök, hogy ennyien vagyunk, akik szélhámos pszichopatának tartjuk a csávót :D Hál'istennek már úgy látom, hogy lecsengett a nagy Szabó Péter őrület, pár éve még egy csomó róla szóló kérdésnél én voltam az egyetlen, akinek ez volt róla a véleménye, elkeserítő volt a rengeteg olyan válasz, hogy "példakép" meg "megváltoztatta az életem".
2019. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint az összes többi kó(r)cs
2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

@13:11


Egy ismerősömet az utóbbi időben eléggé beszippantotta, bár mellette még minden más spiri, ezo, new age bullshit is. Nem kell mondanom hogy egy nem túlzottan magasan iskolázott emberről van szó.

2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. Miket mond?
2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem is szippantotta be ismerősömet...még fb-on is isemrősük, képzeljétek, meg volt a táborában az egyik, meg le is rajzolta, mert ő már rajzolni is tud...( jobb agyféltekével...) ez mondjuk pont két körmös, már előtte nem hozzájuk jártam más okok miatt
2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szabó Péter, Oravecz Nóra.....stb., egyre több ilyen megmondó ember van, akiknek a szavai mögött nem a bölcsesség és a tapasztalat áll, hanem egy nagyon jól kidolgozott marketing. Üres frázisok.
2019. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én régen azt gondoltam egy troll, aztán rájöttem, hogy nem.


Ilyenkor egy kérdésem van. Miért hiszik azt sokan, hogy mások azaz idegen emberek jót akarnak nekik?


Felmentem facebookra és random oldalak kommentelőire rámentem és kérdeztem magamtól, " szeretném ha ez az ember megtudná a mai nyerő mixem amit 4 óra ráfordítással logikáztam ki" , nem vagyok irigy, de az az én időm és ha nyerek dob egy 'köszi-t ha nem akkor elküld a pics@ba.

2019. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!