Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Szabó...

Mi a véleményetek Szabó Péterről és Brian Tracyről?

Figyelt kérdés
Tényleg jó tanácsokat adnak az életről, de mégis azt érzem, hogy csak lehúzzák az embert pénzügyileg. Puzsér is szidta őket. Szerintetek?

2017. júl. 4. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem csak én gondolom ezt. :)
2017. júl. 4. 01:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom a közelmúltban el akartam menni Szabó Péter előadására, de mikor megtudtam mennyibe kerül, azt mondtam, hogy Tóni bácsi, a zöldségesünk ingyen ellát hasonló bölcsességekkel!
2017. júl. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
11.970ft 1 jegy az előadására, eg olyan embernek aki a sikeresség titkáról beszél nekünk, miközben ő úgy lett sikeres, hogy a sikerességről beszél másoknak. Ezek a motivácós tanácsadások nem olyanok szájából lennének hitelesek akik nem ebből lettek sikeresek és gazdagok?
2017. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Az a véleményem hogy közhelyekkel dobálóznak és hazugsággal házalnak.

Azt mondják ha igazán akarsz valamit és teszel érte akkor sikerülni fog és semmi sem lehetetlen... Aham, persze. Ezek alapján letagadják azt, hogy a sikerhez szükség lenne tehetségre, kapcsolatokra, szerencsére, pénzre stb. Majd ha valaki felveti ezt ahogy most én, akkor azt mondják hogy "jajj ezek csak kifogások amelyeket a sikertelen emberek mondanak"

De akkor mondok én is valamit. Éppenséggel nem tartom magam sikertelennek, vezető beosztásban dolgozom, jó fizetésem van hazai viszonylatban, és ezt bizony nem kis százalékban köszönhetem a szerencsének, míg más ismerősöm aki kétszer annyit küzd mint én még mindig alacsonyabb fizetésért megterhelőbb munkát végez. Ha igaz lenne amit Szabó Péter mondd, most az ismerősöm lenne az én helyemben...

2017. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs értelme.

Mert egyik füleden bemegy a másikon kijön. Nem érint meg, nem kavar fel.

Nem tudom, hány ember menne vasárnaponként meghallgatni a pap prédikációját, ha közel 12 ezret kellene fizetni.


Nagyon fogékonynak, és utolsó szalmaszállnak kell lenni, hogy tényleg meghalld, megértsd, kiszűrd a lényeget.

2017. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Brian Tracynek nagy cégek fizetnek ki súlyos pénzeket tanácsadásért és tréningekért. Biztos az összes befolyásos és dúsgazdag CEO síkhülye (és a közelébe sem ér Puzsér zsenialitásának, aki... amúgy mit is ért el?) és nincs jobb dolga, mint erre elszórni a céges költségvetést. :D


"Brian Tracy közhelyeket tanít":

Hány ember rendelkezik leírt SMART-célokkal? Hány embernek van ütemterve napi, heti, havi és éves lebontásban? Hányan tudják egyáltalán, mit akarnak elérni az életben és hogy épp merre tartanak? Hányan képesek hatékonyan kezelni a stresszt, a konfliktusokat vagy a kudarcokat?


Mindenki nagyon okosnak hiszi magát és azt hiszi, neki már nem lehet újat mondani, miközben még az alap dolgokat sem teszi meg önmagáért és utána sír, hogy milyen nehéz az élet.

2017. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!