Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok buliban...

Miért nem tudok buliban józanul táncolni? Azt érzem, hogy néznek és cikinek érzem a mozgásomat.

Figyelt kérdés
26 f
2020. jan. 2. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Azt hittem egy 12 éves kislány fogja ezt kérdezni, nem egy felnőtt 26 éves:'D szánalmas
2020. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önértékelési problémák esetleg? amúgy nem ciki. az 1es elég nyomi.
2020. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel többen vannak így. Én 21 éves lány vagyok, de én sem tudom magam nagyon beleélni, főleg az ilyen páros táncokat utálom pl. egy ilyen családni összejövetelen, mikor ott rázzák magukat anyám barátnői. Mert még egy diszkóvan oké, ott elvagyok, de ilyen magyar mulatósra meg stb. nem bírok forogni meg ilyenek, de persze mindig rám erőltetik.
2020. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2:

Már bocs, de ha valaki 26 évesen ilyen dolgokat "cikinek" talál (valamiért ez egy paranoid népbetegség lett, legalábbis itt a Gy.k.-n, hogy most már lassan minden piszlicsáré dolog cikinek számít), az valóban elég gyerekes, azért ennyi idős korban már meg kéne komolyodni.

2020. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a gond. Én olyan ismerősökkel jártam Disco-ba, akik vagy gyerekkorukban vagy felnőttként táncórákat vettek, szóval eléggé jól mozogtak. Persze tanítgattak pár lépést, de láttam, akik körülöttem táncoltak meg a barátnőim is fantasztikusan nyomták én meg nem voltam eléggé laza, plusz nem is mindig csinálran jól a táncmozdulatokat - ezektől pedig néha egy partizó nagypapára hasonlítottam.


Viszont, ha ittam, akkor feloldódtam és nem voltam görcsös. Akkor még oda is járogattak az emberek felkérni táncolni.


A csapatépítőket a munkahelyen is táncos szórakozóhelyekre szervezték és ugyanez volt a gond.


Azóta eltelt az idő. Több mint fél éve volt egy munkahelyi buli. Józanul táncoltam. Jól éreztem magam és a mai napig boldogan gondolok vissza rá. :)

2020. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!