Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnik úgy, vagy...

Csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg ugyanolyanok a lányok?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy itt a neten vagy személyesen beszélek lányokkal nekem egyformának tűnik a legtöbb lány.Ezzel az a bajom,Ha egynek nem jövök be a másik 10 lánynak se fogok mert ugyanúgy gondolkoznak mint az első.Itt a gyakorin is nagy az egyetértés a lányok között már észre vettem.
2020. jan. 2. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért azt is vedd figyelembe, hogy gyakorin az "ismerkedésre kapható lányok" többsége valójában férfi.
2020. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen igazad van, mind ugyanolyanok vagyunk. 22N
2020. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

..még mindig az a bajod hogy nem kérnek belőled a szép egyetemisták? Ezért nem kellett volna új kérdést kiírni itt is szét leszel oltva. 40 válaszból mindenki megmondta hogy nincs igazad.

Aludj el szépen kis Balázs

2020. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Hány kérdést írsz még ki ma ebben a témában?

2020. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha törvényszerűségeket nézünk, az gondolom egyezik nagyjából. Bár még egy menzeszt se ugyanúgy él meg minden lány (van akinek fáj, van aki nem is érzi, van aki erőssen vérzik, van aki kevésbé stb de tény hogy mindegyiknek van havi menzesze. No de a finomságok, kérem. Azok hol maradnak?)

;)

2020. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem.. Hacsak nem kínai lányokkal ismerkedsz :D
2020. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha csunya vagy

Csunya vagy

Ezert nehogymar a nok legyenek a hibasak h egyiknek sincs izlesficama!!

2020. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#3-as kit érdekelnek a szép egyetemistát?Engem azok a lányok érdekelnek akik nem akarnak szépek és okosak lenni csak azért hogy megfeleljenek.
2020. jan. 2. 23:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért menneķ egyetemre hogy megfeleljenek másoknak..de ez 40x lett elpofázva. Egy gyűrüsféregbe több értelem szorult mint beléd ha nem érted meg. Légy boldog a vesztes életeddel meg keress egy hasonlóan igénytelen társat. Ne is dolgozzatok mert az is csak egy újabb divat. Szarjatok magatok alá, a wc is egy sznob divatholmi. Felesleges
2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9-es mert aki nem jár egyetemre az már igénytelen?Nem is tudtam.
2020. jan. 2. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!