Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene változtatnom...

Moozygoo kérdése:

Mit kellene változtatnom magamon hogy nekem is legyenek barátaim akik keresnek, és a lányok is mutassanak némi érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nem igazán voltak barátaim akik hívtak, kerestek volna. Barátnőm sem volt soha.

Kicsivel több mint két éve eldöntöttem, hogy megváltoztatom az életem, elkezdtem egy okj-t, sikerült összejönnöm egy lánnyal, és azt hittem jó úton haladok.

Egy évet voltunk együtt, utána szakított velem, a távkapcsolatra hivatkozva és arra hogy nincs munkahelyem.

Tavaly nyáron sikerrel vizsgáztam, szeptemberben találtam Pesten állást és felköltöztem, megpróbáltam megint összejönni a lánnyal, gondolva hogy már nem lenne táv és munkahelyem is van, de nem sikerült.

Azt hittem túltettem magam rajta, de időnként mégis nagyon rosszul érzem magam miatta. Teljesen egyedül érzem magam.

Szabadidőmben otthon kockulok, és szemezgetek egy közeli edzőteremmel, hogy eljárjak megint edzeni.Kipróbáltam az összes online társkeresőt, egyik se hozott semmilyen sikert. Az emberekkel nagyon nehezen kezdeményezek, feszengek, nem igazán tudok beszélgetni, csak olyanokkal akiket már régóta ismerek, így az ismerkedés is nagyon nehézkesen megy.

Úgy érzem az önbizalmam és önértékelésem a mai napra már teljesen tönkrement, de szeretnék én is boldog lenni.

Szeretnék barátokat, akik engem is keresnek, nem csak én őket, szeretném én is fontosnak érezni magam. Szeretnék vonzó lenni a lányoknak, hogy újra rám találjon a szerelem.

25 éves vagyok, és már teljesen kivagyok tőle, hogy senkinek sem kellek.

Mit kellene változtatni, fejleszteni magamon hogy megváltozzon az életem?

Előre is köszönöm annak, aki veszi a fáradtságot elolvasni ezt a kicsit hosszúkásra sikeredett kérdést.



2020. jan. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj kelleni másnak, és akkor kelleni fogsz.
2020. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy gyűrhetném le ezt az érzést ?
2020. jan. 1. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna.
2020. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a Családsegítő Szolgálatot. Ott ingyenes pszichológusi segítséget kapsz! Az egyik kollégámat is ott tette sínre lelkileg egy pszichológus.
2020. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!